Filip Mettler z przebojem na WALENTYNKI 2014 i piosenką na Young Stars Festival poleca: Małopolskie.TV i "Muzyczna Zima 2014" z TEEKANNE

Filip Mettler z przebojem na WALENTYNKI 2014 i piosenką na Young Stars Festival poleca: Małopolskie.TV i "Muzyczna Zima 2014" z TEEKANNE
Filip Mettler "Wiary ślad" piosenka na walentynki 2014 poleca: Małopolskie.TV
Filip Mettler to finalista trzeciej edycji X Factor nagrał przebój na Walentynki. Mimo, że piosenka jest sentymentalną balladą powstaje do niej bardzo nietypowy teledysk. Poznajcie ciekawy przypadek Filipa Mettlera!. Wydawca : My Music , poleca : Małopolskie.TV i "Muzyczna Zima 2014" z TEEKANNE.
Piosenka "Wiary ślad" skomponowana przez Filipa Siejkę, z tekstem Marka Kościkiewicza promuje Young Stars Festival. Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia w poznańskiej Arenie i zgromadzi rzecze młodych ludzi, którzy w wykonawcach muzycznych odnajdują swoich idoli. Jednym z nich jest z pewnością Filip Metler, który tak opowiada swoje początki na scenie:

"Kiedy miałem 15 lat rozpocząłem równolegle przygodę z teatrem i śpiewaniem. Za-grałem wtedy po raz pierwszy w musicalu walentynkowym. Jego reżyserem była moja polonistka, która prowadziła własny Teatr Castingowy MplusM. Zaraz po koncercie zaprosiła mnie do zagrania głównej roli w "Oświadczynach" Czechowa i kilku innych sztukach. Ostatnim spektaklem w jakim zagrałem były "Śluby Panieńskie". Cieka-wostką jest, że ostatni raz na deskach teatru stałem w wieczór emisji pierwszego od-cinka "X Factor" z moim udziałem! Jechałem prosto z teatru do Warszawy, aby wy-stąpić w Dzień Dobry TVN. Ostatni raz w teatrze był dla mnie pierwszym w tel wizji" - wspomina Filip Mettler.

Umiejętności aktorskie młody wokalista będzie miał okazję zaprezentować w najnowszym wideoklipie. Obrazek, który powstaje nawiązuje do opowiadania i filmu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Zobaczymy w nim Filipa, który zamiast się starzeć staje się coraz młodszy. Pięć odsłon artysty poczynając od dziadka, a skończywszy na nastolatku, czy może niemowlaku, który umiera na rękach ukochanej? Szczegółów nie możemy jeszcze zdradzać, ale jedno jest pewne: ukazujące mimikę, wręcz anatomiczne zbliżenia stworzą nietypowy, lekko szokujący obrazek. A historia o utraconej miłości i o tym, czego czas nie może zmienić, będzie pięknym, muzycznym prezentem na Walentynki. Premiera singla już 4 lutego.

 Wydawca : MY MUSIC   , Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv )
Współpraca: "Muzyczna Ziama 2014" Małopolskie.Tv i TEEKANNE producent smaków herbat na zimę 2014

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica