Gorący hit na jesień 2012 poleca OFRA SPORT & MY MUSIC

Gorący hit na jesień 2012 poleca OFRA SPORT & MY MUSIC
HIT na jesień 2012
Nie trzeba sobie wyobrażać, co się stanie kiedy jedna z najgorętszych gwiazd szwedzkiego popu spotka się z norweską pop-księzniczką, efekt można zobaczyć w teledysku do Imagine.


Akcja klipu rozgrywa się na egzotycznej i gorącej jak ten kawałek Ibizie, (nie)tylko widoki zapierają dech w piersiach, czy może być lepiej?
Wpadająca w ucho melodia i arogancko zabrudzony bas wprowadził piękną Tone Damli i Erica Saade na pierwsze miejsce w playliście summer song of 2012 radia NRJ z Norwegii, a sam singiel Imagie pokrył się platyną.

http://www.youtube.com/watch?v=Upti8IEJO4s&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=2&feature=plcp

http://mymusicgroup.wrzuta.pl/film/4q6PyGEln8Q/tone_damli_eric_saade_-_imagine

Tone Damli to skandynawska piękność, która w wieku 24 lat wydała już 5 albumów. W dodatku niektóre pokryły się platyną! Jest jedną z najbardziej znanych popowych wokalistek w Norwegii, gdzie nieustannie daje koncerty, jednak na tym się nie zatrzymuje i poszerza grono odbiorców na dalszą część Europy. W styczniu tego roku wydała singiel ‘Look Back’, który uważany jest za jej najlepszą dotychczasową produkcję. Obecnie występuje również w roli sędziny w wokalnym show Idol, edycja norweska. Druga połówka duetu z Imagine, to Eric Saade – jedna z najjaśniej świecących gwiazd popu na skandynawskiej scenie. Jego blask rozprzestrzenia się po całej Europie wraz z nowym singielm ‘Hotter Than Fire’. Pomimo osobnych projektów, zamieszania wokół nich i życia w ciągłym biegu, Eric i Tone nadają na tych samych falach i dzięki temu ukazał się taki numer jak Imagine.

Poleca: M & A Media  & PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl)
Wspólpraca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl)  OFRA SPORT zaprasza na programy "KWADRANS ZDROWIA" tylko w telewizji Malopolskie.tv  już od  5 listopada 2012 roku zaprasza zawodnik  Ofra Team  Piotr Kubica ( www.piotrkubica.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica