Izabela Trojanowska zakochana w teledysku Michała Wiśniewskiego ,poleca; Małopolskie.TV

Izabela Trojanowska  zakochana w  teledysku Michała Wiśniewskiego ,poleca; Małopolskie.TV
Michał Wiśniewski w przebojowym nagraniu "Piosenka o miłości" poleca; Małopolskie.TV
   Już jest ( 29.10.2013r) długo zapowiadana premiera utworu "Piosenka Jak Pocałunek", promującego solowy album Michała Wiśniewskiego – "La Revolucion". Zdjęcia do klipu kręcono pod koniec października w stolicy Francji.

To krótka historia dojrzałej miłości dwojga ludzi, spędzających weekend w jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. W roli zakochanych zobaczymy wokalistkę i aktorkę Izabelę Trojanowską oraz aktora Witolda DębickiegoMichał Wiśniewski w klipie pojawia się w zaledwie w kliku scenach, wcielając się w rolę paryskiego sprzedawcy a także przypadkowego turysty.

http://www.youtube.com/watch?v=OLQRPdWr098&feature=youtu.be&noredirect=1

Sceny kręcono m.in. na Polach Elizejskich, Montmartre, Placu Pigalle i Moście Zakochanych nad Sekwaną. Autorem słów i muzyki jest wokalista, kompozytor i autor tekstówIgor Jaszczuk. Klip wyreżyserował Michał Kwiatek, autorem zdjęć jest Filip Wendland.

Album La Revolucion jest piątym solowym krążkiem w dorobku wokalisty Ich Troje. Na sklepowe półki trafi 26 listopada 2013 roku, nakładem wytwórni My Music.

 Płytę poleca  MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv ) 
 Współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny Małopolskie.TV
 Firma TEEKANNE & MAŁOPOLSKIE.TV , zapraszają na jesień 2013 i zimę 2014 , do muzycznych  kawiarenek z muzyką prezentowaną  w TOP GOLD HITS MAŁOPOLSKIE.TV.  Zapraszamy do wspólnej zabawy i na jesienno - zimowe  smaki herbaty  TEEKANNE do Muszyny , Krynicy Zdrój , Zegiestowa . Startujemy  22.XI. 2013 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica