KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu"- Ilona Adamska dla widzów MTV24.TV "MIKOŁAJKI 2015"

KLUB DOBREJ KUCHNI : "Szczypta Luksusu"- Ilona Adamska dla widzów MTV24.TV "MIKOŁAJKI 2015"
MIKOŁAJKI 2015 w MTV24.TV
Mikołajki 2015 w Klubie Dobrej Kuchni. Dziś w prezencie od autorki książki Ilony Adamskiej ,książka która nominowana jest do nagrody "Najpopularniejsi 2015" w kategorii "książka" - KULINARIA . "Szczypta Luksusu" idealnym prezentem na Mikołajki i święta Bożego Narodzenia pod "choinkę" . Widzowie którzy jako pierwsi ( 5 osób ) 6 grudnia o godzinie 8.00 wyśle list do św.Mikołaja otrzyma upominek od I.D.Media i Ilony Adamskiej wraz z najnowszymi kalendarzami Music Media Press której twarzą jest piękna autorka wspomnianej książki.
Dla naszych widzów mamy pięć takich zestawów . Osoby które jako pierwsze napiszą list ,podając w tytule "MIKOŁAJKI 2015 z MTV24.TV" , w treści "list do św Mikołaja" wraz z imieniem i nazwiskiem otrzymają upominki. O zdobyciu upominków poinformujemy mailem zwrotnym wysłanym przez samego mikołaja MTV24.TV.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i zdobywania upominków  "Szczypta Luksusu" - Ilona Adamska , wraz z kalendarzami na 2016 rok.  Maile wysyłamy na adres: malopolskietvmedia@interia.pl

Opracował : MTV24.TV
Współpraca : Music Media Press
Telewizja MTv24.TV dziękuje za pomoc w wydaniu kalendarza firmą : Music Media Press , Karczma "Cichy Kącik",Delta Grafix , Dreszer MOTOSPORT. partnerem medialny są Planeta Kobiet, Imperium Kobiet, Law Business Quality.
Kalendarz ILONA ADAMSKA 2016 , promuje działania fundacji A.R.T. Przeciw Przemocy ( www.przeciwprzemocy.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica