Kuba Molęda powraca nowym przebojem. Poleca My Music , prezentuje : OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)

Kuba Molęda powraca nowym przebojem. Poleca My Music , prezentuje : OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)
Kuba Molęda z nowym przebojem prezentuje MY Muisic
Kuba Molęda powraca z nowym singlem "Nie mów, że nie", wydanym przez wytwórnię MyMusic. Dorosła publiczność kojarzy artystę z zespołu L.O. 27, z którym wydał płytę "Mogę Wszystko", a młodsi fani mogą rozpoznawać Kubę ze współpracy z Ewa Farną, z którą stworzyli utwór do polskiej wersji filmu Camp Rock.

http://www.youtube.com/watch?v=dajxxcyQ37k&feature=plcp

"Mój pierwszy solowy singel pt. "Nie mów, że nie" jest efektem współpracy z producentem muzycznym Filipem Siejką . Ja zająłem się warstwą tekstową i wokalną a Filip muzyczną i instrumentalną. Napędem który skłonił mnie do nagrania nowej piosenki są na pewno ludzie którzy pytali mnie kiedy wydam coś nowego oraz wewnętrzna potrzeba tworzenia muzyki dla każdego która jest zarazem zgodna z moją naturą. Dlatego piosenka utrzymana jest ogólnie w klimacie Pop z małą nutka R&b czyli w stylu który zawsze był mi bliski. Mam nadzieję że wam się spodoba :-)"

Kuba Molęda

Współpracował z TVP2 – był prowadzącym program młodzieżowy "Mogę wszystko". Dubbingował postaci w filmach animowanych wytwórni Walta Disneya. W 2006 roku grał w musicalu Romana Polańskiego "Taniec Wampirów". Wcielał się tam w postać Alfreda, młodego asystenta profesora, poszukującego wampirów.

Wraz z bratem Maciejem tworzył zespół Mollęda i 3 lutego 2007 wzięli udział w koncercie Piosenka Dla Europy 2007, krajowej preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Wykonali piosenkę No Second Chance.

Poleca: M & A Media , Współpraca; PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl)
Wspólpraca: OFRA SPORT - OFRA TEAM ( www.ofrasport.pl )

Komentarze

2012-11-15 22:25:02 - A. ip:81.219.6.107
Co? że niby to na zdjęciu to facet????
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica