MAŁOPOLSKIE.Tv - głosuje na zespół PARADYGMAT ( głosy do 1.VI. 2013 )

MAŁOPOLSKIE.Tv - głosuje na zespół PARADYGMAT ( głosy do 1.VI. 2013 )
Zespół PARADYGMAT reprezentuje KRAKÓW poleca Malopolskie.TV
 Zespół Paradygmat wystąpił na festiwalu  Antyfest 2013 organizowanego przez Antyradio. Łutem szczęścia ( jak twierdzą czlonkie zespołu) przeszliśmy pierwsze głosowanie, w którym z ponad 80 kapel z całej Polski wybrano 9, w tym Nas.W półfinałach dziewiątka walczyła na organizowanych koncertach, gdzie decydowało specjalnie dobrane jury oraz zgromadzona publiczność.. Zagraliśmy na maxa stawiając wszystko na jedną kartę i oto stajemy 

w ostatniej fazie konkursu- wielkim finale.
Odbywa się on ponownie na zasadach głosowania, które rozpocznie się 27.05.2013 i trwa do dnia 1.06. 2013 roku. na stronie www.antyradio.pl. Potrzebujemy bardzo wielu głosów, gdyż jest o co walczyć. Laureaci będą mieli możliwość zagrania na Impact Festival 2013 z wielkimi gwiazdami światowego rocka takimi jak Rammstein czy Korn, a także nagrają własną płytę i otrzymają promocję od Antyradia.
Widzowie Małopolskie.TV  mogą  zagłsoować i wspomagać zespół PARADYGMAT. Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę Antyradia i kliknąć „głosuj” przy naszej kapeli.( tak zachęcają chłopaki z zespołu i telewizja Malopolskie.Tv.
Wierzymy, że uda n się godnie reprezentować Kraków i Małopolskę oraz pokazać szerokiej publiczności rozwój osobisty jak i kulturowy naszych stron!

Przypominamy !!
Aby zagłosować na zespół  PARADYGMAT zaglądamy  na stronę : www.antyradio.pl 

Zespół  wystepuje w składzie :

Paweł Mucha – bas
Piotr Sobczak – wokal
Łukasz Majchrowicz – gitara rytmiczna
Jacek Dębski – perkusja
Krzysztof Dudek – gitara solowa

Jeszcze w przed wakacjami  zespół będzie gościem  programu "Rozmowa przy Kawie" -Malopolskie.TV
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica