MTV24.tv poleca: Panzer Flower w hicie "We Are Beautiful" udowadnia, że można z powodzeniem zmiksować dziecięcy śpiew z wokalem 64-latka

MTV24.tv poleca:  Panzer Flower w hicie "We Are Beautiful" udowadnia, że można z powodzeniem zmiksować dziecięcy śpiew z wokalem 64-latka
Poleca : MTV24.tv

Po letnich hitach Mr Probz „Waves”, Nico & Vinz „Am I Wrong” przyszedł czas na francuski HIT, który łagodnie wprowadzi nas w jesienną aurę!

Panzer Flower to coś dla lubiących modny w ostatnim czasie dziecięcy wokal oraz elektro-pop z przymrużeniem oka w kierunku Daft Punk i Justice.

„We Are Beautiful” francuskiego trio Panzer Flower trafiło już na najwyższą rotację wielu europejskich stacji radiowych i jednocześnie podbiło parkiety klubowe.
Panzer Flower zostało już okrzyknięto największym odkryciem i nadzieją francuskiej branży muzycznej wśród tamtejszych mediów.

Niesamowity rozgłos przyniosła im piosenka "We Are Beautiful", której pierwszą wersję nagrali w 2011 roku.

Druga wersja powstała w wakacje 2012 roku. Wzbogacono ją o zwrotki śpiewane przez Huberta Tubbs'a, 64-letniego wokalisty z zespołu "Tower of Power". Wysublimowany, ochrypnięty wokal dodał charakteru piosence i świetnie współgrał z dziecięcymi partiami.

Prace nad singlem ukończono w 2013 roku a francuskie trio szukało odpowiedniego wydawcy.

Dopiero w 2014 roku "We Are Beautiful" ujrzało światło dzienne i natychmiast zaczęło odnosić sukcesy!

 Wydawca : MY MUSIC  , Poleca:  MTV24.tv  / Małopolskie.tv
 Opracował: Music Media Press dla  telewizji  MTV24.tv   "JESIEŃ 2014" z plytami  pod patronatem MTV 24.tv 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica