Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV poleca: JACEK WÓJCICKI nowy album jest już od 18 lutego 2015r

Muzyczna Zima 2015  MTV24.TV poleca: JACEK WÓJCICKI  nowy album jest już od 18 lutego 2015r
Jacek Wójcicki w MTV24.TV
Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. „Zaklinam czas” to pierwsza od kilkunastu lat płyta Jacka Wójcickiego z całkowicie premierowym materiałem. Nowe piosenki zostały skomponowane specjalnie dla Wójcickiego przez najlepszych polskich kompozytorów. Przyświecał im cel stworzenia całkiem nowego repertuaru przy zachowaniu charakterystycznego stylu lubianego i cenionego artysty. A więc przede wszystkim coś dla romantycznej publiczności: „Zaklinam czas” z muzyką Jacka Łągwy i „Adonis” z muzyką Marcina Nierubca . Zaraz potem serię piosenek „kabaretowych”: „O, pardon” i „Kuglarze” z muzyką Aleksandra Brzezińskiego oraz „Samochodzik czerwoniutki” z muzyką Marcina Nierubca .

Dalej - trzy piosenki, które należałoby zakwalifikować do nurtu pop: „Bal u Belzebuba” i „Odległa miłość” triumwiratu Drzewiecki/Malik/Banaś oraz „Potop” Jacka Łągwy.

Wreszcie dowcipny pastisz stylu disco w piosence „Naj” Marcina Nierubca i kontynuację nurtu dziecięcego w piosence „Śmieję się” z muzyką Olka Brzezińskiego. Album zakończy piękna pieśń poetycka „O świcie” z muzyką krakowskiego klasyka, Andrzeja Zaryckiego. Słowa napisał Michał Zabłocki, autor przebojów chociażby G. Turnaua czy Czesława Mozila. Nad brzmieniem materiału czuwali muzycy o pokolenie młodsi: gitarzysta T. Banaś (DeMono, Piasek), perkusista i producent A. Malik (Lombard), klawiszowiec A. Drzewiecki (Pudelsi, Magda Femme). Gościnnie wystąpili Zbigniew Wodecki i Maciej Maleńczuk (sic!)Album znajdzie się na półkach sklepowych już 18 lutego. płytę poleca : MTV24.TV

Teledysk „Zaklinam czas” (feat. Anna Dymna, reż. Michał Braum) można obejrzeć tutaj: http://youtu.be/MJ0qOfzPXeQ

Wydawca płyty : MY MUSIC  
Opracował  : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ i UZDROWISKO SZCZAWNICA ZAPRASZA WIDZÓW MTV24.TV - wypoczynek przez cały rok -

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica