Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV poleca:NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE prezentuje nowy singiel “Tylko Ona”

Muzyczna Zima 2015  MTV24.TV poleca:NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE  prezentuje nowy singiel “Tylko Ona"
poleca :MTV24.TV

Po wyprodukowanym hicie Najlepszego Przekazu w Mieście (NPWM) pt. „Zawsze do celu” nadszedł czas na kolejny bardzo dobry singiel i teledysk. Tytuł kolejnego singla, to „Tylko ONA”.

Singiel „Tylko ONA” w swej treści nawiązuje do schematu, w którym w pierwszej chwili wydaje się, że wykonawca śpiewa o miłości do dziewczyny, a okazuje się, że w rzeczywistości chodzi o coś innego. Finalna odsłona nagrania pokazuje, że chodzi o miłość do muzyki. Wyprodukowany teledysk jest w głównej mierze fabularny, gdzie do fragmentów rapowanych przez poszczególnych członków NPWM dopasowaliśmy ich krótkie etiudy z jedną dziewczyną, ale ucharakteryzowaną za każdym razem w zupełnie inny sposób. Dzięki temu chcieliśmy pokazać różnorodność muzyki — to, że ma ona często inne charaktery, inne oblicza, ale w zasadzie cały czas jest tym samym, czyli naszą inspiracją, czymś, co nas napędza, czymś, czego potrzebujemy, by żyć.

Realizatorem teledysku jest „Grupa Impact”, która wyprodukowała także wcześniejszy teledysk. 

Ostatni singiel, a zarazem klip do singla „Zawsze do celu” podbił stację radiowe i telewizyjne. Singiel jeszcze przed jego wydaniem osiągnął bardzo duży sukces. Został nominowany z ramienia Radia RMF Maxxx do udziału w festiwalu Top Trendy, gdzie zespół wystąpił. Zainteresowanie piosenką było tak duże, że zespół został zaproszony, również na Galę Eska Music Awards, gdzie wystąpił jako jedna z gwiazd gali.

Singiel stał się wielkim hitem. Był prezentowany we wszystkich telewizjach muzycznych. Zespół wykonując piosenkę, wystąpił we wszystkich, głównych programach telewizyjnych.

Najlepszy Przekaz w Mieście jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów na polskim runku muzycznym, drugim tak popularnym zespołem na Facebook, spośród wszystkich uczestników największego telewizyjnego show „Must Be The Music – Tylko muzyka” - zespół zajął drugie miejsce. Profil NPWM na Facebook’u lubi, aż ponad 370 tysięcy osób.

Zespół w tym roku obchodzi swój mały Jubileusz: 5-lecie istnienia, dlatego też 2015 r. będzie obfitować w ciekawe propozycje z naszej strony.

Poza przygotowywaną jubileuszową trasą koncertową oraz nowym singlem w drugiej połowie roku ukaże się nowa płyta, która z pewnością odsłoni bogatą, muzyczną odsłonę zespołu. Piosenki, które się na niej pojawią, będą łączyć różne style i co najważniejsze będą bardzo radiowe. Producentem muzycznym płyty jest Kuba Mańkowski, znany jest jako kompozytor i producent muzyczny, właściciel studia nagrań SoundsGreatPromotion. Jego produkcje kilkukrotnie nominowane były do nagrody Fryderyka. Współpracował z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Jordan Rudess (Dream Theater), Ewelina Lisowska, Damian Ukeje, K Bleax, Behemoth, Kapela ze Wsi Warszawa, William Malcolm, Blindead, ObscureSphinx i wieloma innymi.

Na początek Jubileuszu Najlepszego Przekazu w Mieście (NPWM) mamy wyczekiwany od dawana, nowy singiel pt. „Tylko Ona”.

Płytę poleca / materiał prasowy : MY MUSIC
Opraocwał i poleca : MUSIC  MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Płytę poleca: MTV24.TV
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY, BO WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ i UZDROWISKO SZCZAWNICA ZAPRASZA WIDZÓW MTV24.TV - wypoczynek przez cały rok -

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica