Muzyczny Wrzesień z MTV24.TV , polecamy koncerty i festiwale

Muzyczny Wrzesień  z MTV24.TV  , polecamy koncerty i festiwale
12.09. 2015 poleca MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 roku MTV24.TV trwa do 21 września i w ramach tegorocznego lata zapraszamy na koncerty którym patronuje MTV24.TV.

Na muzyczne lato i listy przebojów zapraszają: KLUB DISCO PLAY ( ul. Gościnna 19 –Bojszowy k/ Tychów, który zapewnia moc energii na koncertach i spotkaniach tegorocznego „Muzycznego Lata 2015" z Planetą Kobiet i telewizją MTV24.TV; DEE JAY MIX CLUB (www.DJmixclub.pl), Radio MTV24.TV (www.radiomtv24.pl) oraz STESKAL (www.steskal.com.pl) – słodkie poczęstunki na muzycznych spotkaniach.

Zapraszamy na tegoroczne urodziny gwiazd muzyki disco polo i dance. Swoje 20 urodziny obchodzić będzie z Planetą Kobiet zespół VEXEL, swoją „18” i muzyczną pełnoletność osiąga zespół BLUE BOX. Na „15” - lecie zaprasza zespół QUEST, a jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w tym roku świętować będzie swoje „15” urodziny. Mowa tu o KRIST VAN D.

05.09. (sobota)
Wielkie otwarcie największego klubu muzycznego na terenie południowej Polski - KLUB DISCO PLAY – Bojszowy k/ Tychów. Sam klub mieści się na ulicy Gościnnej 19. I właśnie mieszcząc się na takiej ulicy możemy się spotkać tylko z wielką gościnnością właścicieli i personelu nowego klubu Disco Play - w którym królować będzie muzyka taneczna, dance i disco polo. Największy metrażowo klub z tego typu muzyką na terenie Polski południowej. Efekty świetlne, specjalna scena, która usytułowana została w centralnym punkcie klubu. Pirotechnik, piana, tony konfetti, zespoły występujące „na żywo”, promocje nowych wydawnictw fonograficznych.

W pierwszą sobotę działalności klubu usłyszymy i zobaczymy zespół BOYS, który mimo braku aktualnie nowych przebojów ciągle cieszy się popularnością i należy do grona najpopularniejszych zespołów disco polo.

12.09. (sobota)
Zapraszamy na pierwszą edycję nowego festiwalu muzyki disco polo „PLAY & PREZES PARTY 2015. Punktualnie o godzinie 16.00 wystartuje muzyczna impreza na terenie przylegającym do klubu Play (Bojszowy k/Tychów). Na scenie zaprezentują się wykonawcy: DOXXX, PREZES, POWER PLAY, PUDZIAN BAND, DR.MANIANA, JAGODA, CAMASUTRA, MIX DANCE. Organizatorzy zapewniają wspólną rodzinną zabawę i zapraszają wszystkich na to muzyczne święto.

11-13.09 (weekend)
W dniach 11-13 września zapraszamy czytelników do przepięknej i malowniczej Krynicy - Zdrój, w której odbywać będzie się kolejna edycja PZU FESTIWAL BIEGOWY 2015 (www.festiwalbiegowy.pl). Będziemy obecni na muzycznej scenie z naszymi zaprzyjaźnionymi artystami muzyki pop i dance. Szukajcie także stoisk reklamowych agencji I.D.Media i Regio Records. Naszą gwiazd, którą będziecie mogli podziwiać będzie zespół NO BROTHERS, który zaśpiewa swoje nagrania z premierowego albumu, mającego się ukazać jesienią br.

12.09 godzina około 13.30
Muzyczna scena ustawiona w samym centrum Krynicy-Zdrój w ramach „PZU FESTIWAL BIEGOWY 2015”. Nie zabraknie dnia z Planetą Kobiet i MTV24.TV, przebojowej muzyki, rozgrzewki przed startem w rytm przebojów lat 80 i prawdziwych tanecznych rytmów i przebojów tegorocznego lata 2015. Na trasach biegowych reprezentować będzie nas zawodnik kickboxingu Maciej Kiełbasa, którego wspierać w biegach będą: PROMIXX.PL (www.promixx.com.pl) i SMMASH X-WEAR (www.smmash.eu). Partnerem relacji dla Planety Kobiet jest Klub DISCO PLAY w Bojszowach (www.facebook.com/KlubDiscoPlay).

Jeśli chcesz gościć muzyczną ekipę MTV24.TV, zjeść smaczny tort firmy STESKAL, brać udział w licznych konkursach z nagrodami, wysłuchać największych przebojów lata - zaproś nas do siebie, do swojego obiektu wypoczynkowego. Zapraszamy do współpracy! Zgłoszenia przesyłamy na adres: mmp@poczta.fm lub telefonicznie: 506-784-988.

29 sierpnia zapraszamy na SOPOT DISCO POLO LIVE FESTIVAL 2015. W trakcie dwóch dni muzycznego święta zwolenników i sympatyków muzyki disco polo i dance wystąpi czołówka krajowego topu jak i najciekawsi debiutanci. Imprezę rozkręcać będzie DJ PATRICK B., a wystąpią m.in: DWA PLUS DWA, LOOKS, MEJK, AFTER PARTY, BOSTTON, STEREO, D-BOMB, PIEKNI I MŁODZI i wielu innych.Opracował : Music Media Press
 Poleca : Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica