NATALIA KRUŻLAK nominowana do nagrody "Debiut Lata 2019 " - Plebiscyt MTV24.TV

NATALIA KRUŻLAK  nominowana do nagrody "Debiut Lata 2019 " - Plebiscyt  MTV24.TV
NATALIA KRUŻLAK nominowana do nagrody "Debiut Lata 2019 " Plebiscyt MTV24.TV Przybliżamy naszym widzom sylwetkę tej młodej obiecującej wokalistce , która przy wytężonej pracy ma szansę stać się jedną z czołowych wokalistek naszego kraju.

NATALIA KRUŹLAK to  młoda i bardzo utalentowana wokalistka, absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia, pracująca pod skrzydłami Staszek Głowacz.. Mimo młodego wieku jest już laureatką wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Od ponad roku pracuje też nad swoim debiutanckim albumem, którego produkcją muzyczną zajął się znakomity kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista i producent muzyczny – Krzysztof Maciejowski.

Przygotowywany materiał to w większości kompozycje tegoż muzyka, ale również Stanisława Bokowego – kompozytora, który współpracował z wieloma polskimi gwiazdami.

Teksty są autorstwa Staszka Głowacza i „Mistrza Słowa” – Jacka Korczakowskiego, autora wielu polskich przebojów takich, jak chociażby „Szeptem” czy „Byłam ptakiem”.

Dzięki wielkiemu sercu Elżbiety Korczakowskiej, spadkobierczyni praw autorskich po Jacku, która otworzyła przed Staszkiem szufladę z niewykorzystanymi utworami tego autora, udało się uratować przed zapomnieniem i nagrać kilka literackich perełek, nadając im nowe życie. Trzy utwory Natalii: „Tu i teraz”, „Oszczędźmy sobie takich chwil” i „Lunatyczka” - wszystkie z muzyką Krzysztofa Maciejowskiego i tekstami Staszka Głowacza, zostały już opublikowane i zagrane w kilku rozgłośniach radiowych. Dwa następne: „Tylko z tobą jestem sobą”(muzyka: Krzysztof Maciejowski) i „Chcę, żeby ktoś ...” (muzyka: Stanisław Bokowy) z tekstami Jacka Korczakowskiego właśnie, czekają na swoją premierę, która będzie mieć miejsce już we wrześniu bieżącego roku. Natalia nie ustaje w pracach nad swoim rozwojem i materiałem na swój debiutancki album.

Młoda Artystka planuje też wydanie specjalnej płyty promocyjnej która trafi do mediów i członków DEE JAY mix club . Jesień 2019 będzie należała do Natalii. Trzymamy kciuki , gratulujemy dobrze zapowiadającej się kariery .

Opracował : MTV24FM/Agencja Promocyjna
Współpraca : MTV24.TV ( 2019 ) MUZYCZNE LATO
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica