NOWA "IRA" już 16.IV. 2013 polecają : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

NOWA "IRA" już 16.IV. 2013  polecają : Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl
"X"- IRA premiera 16.IV. poleca MY MUISC & Malopolskie.TV
Po blisko czterech latach, od momentu wydania złotej płyty "9", zespół IRA wszedł do studia, a efekt ich pracy będzie miał premierę 16 kwietnia 2013 roku. Długo wyczekiwany, najnowszy album "X", bo o nim właśnie mowa to wiele godzin pracy, które zaowocowały niecodziennym, bo dwupłytowym wydawnictwem zespołu. Pierwszy krążek zawierać będzie 10 premierowych utworów, a wśród nich dobrze już znane single "Taki sam" oraz "Szczęśliwa". Drugi krążek będzie prawdziwym rarytasem dla wszystkich fanów i miłośników zespołu IRA. Nigdy dotąd, czyli przez 25 lat na scenie muzycy nie nagrali swoich utworów w wersjach anglojęzycznych. Aż do teraz... Muzycy postanowili nagrać w języku angielskim 3 piosenki. Będą to świetnie znany "Mój Bóg" z płyty "9" oraz 2 piosenki z nowego krążka: "Taki sam" i "Styks". Poza tym novum na drugiej płycie zamieszczone zostały największe przeboje w nowych, niepublikowanych dotąd aranżacjach. Dodatkowym bonusem będzie przepiękny blues zaśpiewany wspólnie z Patrycją Markowską.

Cała płyta będzie jak zwykle utrzymana w rockowej stylistyce zespołu ale nie zbraknie też spokojniejszego, gitarowego grania i melodyjnych piosenek. Jak widać po zapowiedziach i tym razem zespół IRA nie rozczaruje swoich fanów.

Najświeższe informacje nt. zespołu IRA znajdziecie na:

Facebook: http://www.facebook.com/pages/IRA/107553722604409
WWW: http://ira.art.pl/

Płytę  poleca  firma : MY MUSIC
Opracował : M & A Media  , PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
Współpraca: O.W."MIMOZA" www.mimoza-muszyan.com.pl  , Ośrodek "MIMOZA" jest organiztorem  serji imprez muzycznych  TOP 20 HITS i TOP 20 PL HITS  w okresie 26.IV do 6.V. br szczegóły niebawem na stronie Malopolskie.TV.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica