Nuthin Under A Million podbija muzyczny świat!!!

Nuthin Under A Million podbija muzyczny świat!!!
NUM podbia muzyczny świat !
"Above The Pharaohs" to trzeci singiel grupy Nuthin Under A Million. W niespełna 2 miesiące od momentu wydania przekroczył 500.000 odsłon na You Tube. Uplasował się w pierwszej dziesiątce notowania włoskiego MTV i pierwszej 25. najlepszych kawałków ze wschodniego wybrzeża USA. Jest grany przez ponad 100 stacji radiowych w USA jak również przez setki stacji w innych krajach. Można w nim odnaleźć nutę starej szkoły muzyki dance. Z resztą przekonajcie się sami.

http://www.youtube.com/watch?v=Q6RffDlGgNw

Nuthin Under A Million, znany również jako N.U.M. zespół, który tworzą Milana Leybovich, Shandra Dixon, David Gillmon-Jackson, Tommy Beringer i Tony Vennie. Nie wyobrażali sobie nawet, że ich kawałek wyprodukowany przez przyjaciela Fuego skończy się w rękach 50 Cent. Dość szybko powstał super utwór "Dance With Me", który uplasował się na liście Billboardu (top 20). Po odkryciu przez holenderską wytwórnię Spinnin' Records potencjału jaki drzemie w N.U.M. utwór "Save Me" stał się europejskim hitem, a dzięki Robbins Entertainment zaczął podbijać amerykę. Obecnie są porównywani do Black Eyed Peas, Davida Guetty czy Far East Movement. W swojej twórczości, z powodzeniem, łączą House, Techno, Pop, Hip Hop, R&B, Dance, a nawet można odnaleźć elementy Gospel.

Współpracują z takimi artystami jak 50 Cent, Fergie (Black Eyed Peas), Fuego (USA), John De Sohn (Szwecja), Matteo Marini (Włochy), Nicky Corline (Włochy), Dashni Morad (Holandia), Tenny Ten (Wielka Brytania), Leslie David Baker (USA), Nikki Murray (Wielka Brytania), DJ Lethal of Limp Bizkit (USA), Andy B Jones (Niemcy). Nieoceniony wkład w ich sukces mają Wall-E Soundtrack i Dreamgirls Soundtrack.
Poleca: M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl)

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica