Odjazdy 2013 - 9 marca 2013 Katowice, Spodek poleca Malopolskie.Tv & www.mimoza-muszyna.com.pl

Odjazdy 2013 - 9 marca 2013 Katowice, Spodek  poleca Malopolskie.Tv  & www.mimoza-muszyna.com.pl
MYSLOVITZ (gwiazda festivalu) fot:Facebook Myslovitz / Leszek Gnoiński
Podczas imprezy zobaczymy: Bednarka, Comę, Luxtorpedę, Lao Che, Myslovitz, Turboweekend oraz Curly Heads

Odjazdy 2013 - 9 marca 2013
Katowice, Spodek

Występ na "Odjazdach" będzie szczególnie ważny dla mysłowickiego zespołu, który powraca do regularnego koncertowania i nagrywania z nowym już wokalistą - Michałem Kowalonkiem.

Zespół Kamila Bednarka tworzy muzykę reggae. Wokalista występował w zespole Star Guard Muffin. Zzasłynął w 2010 roku, kiedy pojawił się w programie Mam Talent, doszedł do finału konkursu. Dwa lata później wraz z wokalistami z Brzegu wygrał program emitowany w TVP2 Bitwa na Głosy.

Coma powstała w 1998 roku w Łodzi z inicjatywy Dominika Witczaka i Tomasza Stasiaka. Zadebiutowali w 2004 roku albumem "Pierwsze wyjście z mroku", dzięki któremu od razu wskoczyli do pierwszej ligi polskiego rocka Ich najnowszą płytą jest "Czerwony album z końca 2011 roku.

Luxtorpeda wyrosła na jedną z najważniejszych grup na rockowej scenie w Polsce. W jej skład wchodzą oprócz Litzy: Robert Drężek, Krzysztof Kmiecik, Tomasz Krzyżaniak i znany z duetu Pięć Dwa Dębiec Hans. Po sukcesie debiutanckiej płyty "Luxtorpeda" i singla "Autystyczny" zespół wydał drugi krążek "Robaki". Spotkał się on z równie gorącym przyjęciem publiczności oraz krytyki. Luxtorpeda uważana jest za jeden z najlepszych koncertowych zespołów w kraju.

Lao Che to zespół doskonale znany fanom polskiej alternatywy. Grupa powstała w 1999 roku, na koncie ma pięć płyt długogrających, w tym doskonale znane "Powstanie warszawskie" i "Gospel".

W tym roku Lao Che wydali kolejny album zatytułowany "Soundtrack", który współtworzyli razem z Eddie Stevens-em znanym ze współpracy z Moloko czy Roisin Murphy.
Curly Heads to zespół znanego z X Factora Dawida Podsiadły. Prócz wokalisty w jego skład wchodzi pięciu muzyków. Curly Heads tworzą muzykę z pogranicza brytyjskiego pop rocka, a wśród swoich podstawowych inspiracji wymieniają Arctic Monkeys i Muse.

Zespól Turboweekend pochodzi z Danii, lecz polskiej publiczności jest już dobrze znany. Muzycy występowali m.in. na warszawskich Ursynaliach czy podczas urodzin stacji Eska Rock. Ich międzynarodowa kariera zaczęła się od singla "Trouble Is".

Odjazdy 2013
Katowice, Spodek

Biilety:
- 79 zł, 89 zł (płyta),
- 75 zł, 85 zł (miejsca siedzące, trybuny dół),
- 69 zł / 79 zł (miejsca siedzące, górne trybuny)

Do kupienia w sieci Ticketpro oraz sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Poleca : M & A Media  , PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
Współpraca: O.W."MIMOZA" ( www.mimoza-muszyna.com.pl ) - "MIMOZA" organiztor  imprez muzycznych TOP 20 HITS  w dnaich 26.04. do 6.05. 2013  z  telewizją Malopolskie.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica