OLA "Obok Mnie" prezentują My Music i Malopolskie.tv

OLA "Obok Mnie" prezentują My Music i Malopolskie.tv
OLA "Obok Mnie" prezentuje My Music
Cieszymy się bardzo, że Ola nie kazała nam długo czekać na klip od premiery singla. Obok mnie to nie kolejna banalna piosenka o miłości! To piosenka o... przyjaźni! Emocjonalna kompozycja jest kierowana do przyjaciółki. To podziękowanie za wsparcie i podporę, jaką daje jej siła tej znajomości.

Choć jeszcze młoda (zaledwie 17-letnia) wokalistka chce uświadomić ludziom, jak wiele zawdzięczają swoim bliskim i jak ciężko byłoby żyć w samotności. Jednak największym odkryciem tej piosenki jest sam głos Oli – świeży powiew na muzycznej scenie. Przy tworzeniu Obok mnie współpracowała z Doniem, który zajął się podkładem i kosmetycznymi poprawkami tekstu Oli.

http://www.youtube.com/watch?v=qaiS78I4zqc

Nowy, świeży, orzeźwiający głos należy do Oli, która ma dopiero 17 lat. Od zawsze śpiewała, ale czas na pierwszą własną piosenkę nadszedł niedawno. Nieśmiałą próbą była własna kompozycja nagrana z koleżanką w domowym studiu. Po pozytywnych komentarzach Ola postanowiła sama stworzyć trochę muzyki. Efektem tego jest utwór "Tylko Ty i ja", który od razu stał się bardzo popularny na Youtube, co początkowo zszokowało artystkę. Jak sama mówi, na nikim się nie wzoruje, chce tworzyć w indywidualny sposób, a poprzez teksty wyrazić swoje poglądy.
Poleca : M & A Media  , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica