ONE DIRECTION w KRAKOWIE szczegóły na : www.kijow.pl poleca; Małopolskie.TV

ONE DIRECTION w KRAKOWIE  szczegóły na : www.kijow.pl   poleca; Małopolskie.TV
ONE DIRECTION w Krakowie poleca: Małopolskie.TV
 ONE DIRECTION – THIS IS US
Wyjątkowe wydarzenie muzyczne opowiadające historię światowego fenomenu muzyki pop!
KIJÓW.CENTRUM ZAPRASZA!
Trzy specjalne pokazy: 30.08., 31.08., 1.09. godzina 17: 30 Musisz tu być!
Jeśli ostatnio chociaż raz podśpiewywaliście pod nosem „One way or another”, to zapewne za sprawą zespołu One Direction, który nagrał nową wersję tego właśnie hitu. „One Direction: This is Us” to niezwykłe spojrzenie na życie w trasie światowego fenomenu muzyki pop.
W 2010 roku Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na castingi do programu X- FACTOR osobno, ale nie dostali się do następnego etapu, jako soliści do grupy "Boys". Jeden z jurorów, Simon Cowell zaproponował, aby połączyć ich w zespół, więc zakwalifikowali się do grupy "Group". Jako jedyni z grupy Simona Cowella dotrwali do finału. Tak właśnie powstał jeden z najbardziej rozchwytywanych boysbandów obecnych czasów.
Film, w którym zawarto oszałamiające materiały z koncertów na żywo, opowiada fascynującą historię kariery Nialla, Zayna, Liama, Harry’ego i Louisa. Pokazuje ich początki w rodzinnych miejscowościach, poprzez udział w X-Factorze, aż do występu w słynnej londyńskiej O2 Arena. Uczestnicy pokazów specjalnych produkcji THIS IS US usłyszą, co mówią sami chłopcy i zobaczą jakie naprawdę jest życie zespołu One Direction.
ZAPROŚ ONE DIRECTION DO KIJÓW.CENTRUM!
Używając aplikacji, do której link podano poniżej, możesz sprawić, że chłopaki z ONE DIRECTION przyjadą właśnie do nas!
https://www.facebook.com/tylkohity/app_207105499445880


 Poleca: Małopolskie.TV & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) - partner technologiczny 
 Współpraca z telewizją MAŁOPOLSKIE.TV :  Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA - Kraków ( www.farmona.pl )  Zapraszamy widzów Małopolskie.Tv do oddawania głosów na listy przebojów TOP 20 HITS i TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv, wśród oddających głosy rozlosowujemy  upominki kosmetyczne  ufundowane  przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA  ( www.farmona.pl )
                        CARO- Wynajem samochodów w KRAKOWIE i TRÓJMIEŚCIE , najtaniej  (www.car-o.pl )
                       Firma CARO fundator nagród w postaci płyt  "LATO 2013" (My Music) wśród osób oddających głosy na listy przebojów  Malopolskie.Tv , CARO zaprasza w KRAKOWIE i TRÓJMIEŚCIE ( www.car-o.pl )

 Materiał : www.kijow.pl  
 Informacje o pokazach :  www.kijow.pl 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica