Piotr Jurkowski z przebojem na "LATO 2013" - "Twoje oczy" propozycja do listy TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV

Piotr Jurkowski  z przebojem na  "LATO 2013" - "Twoje oczy"  propozycja  do listy TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV
Piotr Jurkowski z przebojem na "LATO 2013" "Twoje Oczy"
 Twoje oczy" nagranie kandydatka do przeboju wakacyjnej listy TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv. Dziś prezentujemy sylwetkę młodego,zdolnego, ambitnego artysty  Piotra Jurkowskiego.

 Piotr Jurkowski, to 24-letni utalentowany wokalista z Kluczborka, z wieloma sukcesami, które zostały docenione między innymi przez Edytę Górniak co zaowocowało zaproszeniem do programu Bitwa Na Głowy. Momentem zwrotnym w jego karierze było także zwycięstwo w Szansie na Sukces w odcinku z Urszulą. 

Dwukrotnie wyróżniony w eliminacjach do opolskich Debiutów, laureat ogólnopolskich konkursów wokalnych, współpracował z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz, Drupi, Kora, Enej, Kamil Bednarek.. 
Piotr związał się na stałe z opolską formacją Sam Wiesz Kto, z którą startował w eliminacjach do opolskich Debiutów w 2012 roku. Zostali docenieni m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Annę Panas, Olafa Deriglasoff i udało im się wygrac. W czerwcu zeszłego roku wystąpili w koncercie SuperDebiuty na 49 KFPP w Opolu. Ich koncert został przyjęty bardzo pozytywnie zarówno przez publiczność zgromadzoną w opolskim amfiteatrze, jak i krytyków muzycznych.

Piotr Jurkowski i Sam Wiesz Kto, to formacja powstała w 2011 roku. Założona z inicjatywy basisty Bartosza Miruckiego i wokalisty Piotra Jurkowskiego. Ich wspólna przygoda rozpoczęła się w eliminacjach do opolskich Debiutów w 2011 roku, podczas których się poznali. Do wspólnego projektu zaprosili opolskich gitarzystów, Jacka Halabę oraz Bartłomieja Przygrodzkiego oraz oleskiego perkusistę; Mateusza Pilota, z którymi to w listopadzie rozpoczęli swoją muzyczną przygodę jako zespół Sam Wiesz Kto. Zespół tworzy swoje własne utwory, stanowiące niezwykle ciekawą i wybuchową mieszankę energii i muzyki przez duże M. Solidny warsztat muzyczny zdobywany na wyższych uczelniach muzycznych oraz rzadko spotykana świeżość cechuje materiał, który stał się pretekstem do nagrania wspólnie pierwszego nagrania demo zrealizowanego w HOME Studio w Kłobucku oraz przymiarki do debiutanckiej płyty. 


Jak mówią o sobie, grają pop-rocka z elementami funky. Ich koncerty to nie tylko dawka dobrej technicznie muzyki, ale i ogromne show dzięki niecodziennej charyzmie wokalisty. 

 
17 czerwca ukazała się premiera pierwszego teledysku zespołu do piosenki "Twoje Oczy", nagranej w odświeżonym i poszerzonym składzie o klawisz ( Piotr Dziadkowiec) i saksofon (Łukasz Zgoda). Do zespołu dołączyli Paweł Mrocheń (bas) i Tomasz Robacki (gitara).
Teledysk został zrealizowany przez bielską grupę VCanal, nagrania studyjne HOM Studio w Kłobucku
Link do teledysku:
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=OLOc6jlylUQ&NR=1
Głosy na listę przebojów prosimy wysyłać na adres: top20hits@interia.pl  
Głosujemy na " TWOJE OCZY' - Piotr Jurkowski & i Sam Wiesz Kto    

Nagranie poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ,  Materiał dzięki uprzejmości : Piotra Jurkowskiego 
Poleca: M & A MEDIA  , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica