PLANETA HITÓW MTV24.TV : " Back to the Factory" - FUN FACTORY poleca MTV24.TV

PLANETA HITÓW MTV24.TV : " Back to the Factory" - FUN FACTORY  poleca MTV24.TV
Poleca MTV24.TV
26 sierpnia na pułkach sklepowych pojawi się nowa płyta gwiazdy muzyki tanecznej Fun Factory . Płytę poleca "Planeta Hitów - Muzyczne Lato MTV24.TV 2016 " Miliony sprzedanych płyt i singli, wspaniałe hity w stylu eurodance, mnóstwo niezapomnianych koncertów. Czy potrzeba lepszej rekomendacji dla niemieckiej formacji Fun Factory.
Legenda muzyki tanecznej wkrótce powraca z nową, podwójną płytą! "Back To The Factory" to nowe piosenki plus remastery oraz remixy znanych kompozycji. Przygotowali je dla miłośników pięknych melodii i skocznych rytmów Toni Cottura, Stephan Browarczyk, Balca Tözün i Anthony "Ski" Freeman (będący w zespole od 2013 roku). To prawdziwa kopalnia hitów. By nie napisać wprost megahitów, bo na płycie znajdują się wielkie szlagiery FF, jak "Doh Wah Diddy", "Celebration", "Close To You", "I Wanna B With U".

Fun Factory zbudowali wspaniały most między latami 90. a współczesną muzyką taneczną. Obok uznanych przebojów koniecznie zwróćcie uwagę na nowe piosenki niemieckiej grupy, która tak chętnie gra koncerty w Polsce – "Turn It Up" i "Summerday". Warto przypomnieć, że grupa Fun Factory powstała w 1992 roku i wylansowała kilka wielkich światowych hitów, jak "Don't Go Away", "Celebration/Take Your Chance", "I Wanna B With U", czy "Close To You". Płyty i single niemieckiego zespołu rozeszły się w ponad 22 milionach egzemplarzy!

Tracklista:

CD1
1. Megamix
2. Turn It Up
3. Summerday
4. I Want Your Love
5. Let’s Get Crunk (Piano Edit)
6. Hands Up
7. Ready To Go
8. Doh Wah Diddy (Eric Chase Remix)
9. Celebration (SPYZR Remix)
10. I Wanna B With U (Jerome Remix)
11. Close To You (Dimaro Remix)

CD2
1. Close To You
2. Doh Wah Diddy
3. Pain
4. Celebration
5. Don’t Go Away
6. I Wanna B With U
7. Take Your Chance
8. Love Of My Life
9. Exclusive DJ Album Mastermix

Płyta idealnie wpsiuje się w spotkania muzyczne i na parkiety domówek i dyskotek na koncówke tegorocznych wakacji i lata . Bez wątpienia będzie dostarczać gorących hitów na nadchodzące jesienne tygodnie.

Wydawca  płyty : UNIVERSAL MUSIC POLSKA  , premiera albumu : 26.08.2016 rok
Materiał  prasowy : Universal  Music Polska
 Opracował : Music Media Press dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica