Płyta na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" Jarek Wist zapowiada nową płytę! Drugi solowy album zatytułowany Na swojej skórze trafi na półki już 25. maja 2015 r.

Płyta na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" Jarek Wist zapowiada nową płytę! Drugi solowy album zatytułowany Na swojej skórze trafi na półki już 25. maja 2015 r.
MTV24.TV poleca płytę
Poleca telewizja MTV24.TV    " MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV"
Jarek Wist zapowiada nową płytę! Drugi solowy album zatytułowany Na swojej skórze trafi na półki już 25. maja 2015 r.
Jarek Wist jest piosenkarzem, którego możliwości wokalne znacznie wyróżniają się wśród panujących na rynku muzycznym trendów. Śpiewa tak, jak niewielu potrafi i to, o czym wielu zapomina. Ma w swoim dorobku już dwa albumy: Swinging with Sinatra – koncertowy krążek, dzięki któremu zyskał miano najlepszego swingowego wokalisty w Polce oraz Jest zapisane – pierwszą solową płytę będącą wynikiem inspiracji słoneczną Italią oraz muzyką lat 50. i 60.
Utworem Jak mam zapomnieć zapowiada swój kolejny studyjny album Na swojej skórze, który ukaże się 25 maja 2015 r. Trzecią płytą Jarek udowadnia, że potrafi wykorzystać swój wyjątkowy talent wokalny także we współczesnym repertuarze rozrywkowym.
Na swojej skórze to kolejny w mojej karierze krążek, który jest zapisem wrażeń i emocji – tym razem, jednak tych nieco bardziej intymnych. To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego co najważniejsze w codziennym tu i teraz: e m o c j i i c z a s u. Chwil bliskości, rozstania, momentów chaosu, w których gubimy się i przebłysków, dzięki którym odnajdujemy się. Wszystkich odsłon samych siebie, uwikłanych w codzienną pogoń za tym, co najbardziej cenne – tak o swoim albumie opowiada sam artysta.
Drugi studyjny album Jarka to pełna gama emocji i dźwięków – nowe brzmienia, które proponuje, to połączenie nowoczesnych rozwiązań muzycznych, nawiązujących do światowych produkcji, takich płyta Ghost Stories Coldplay i niewymuszonej szczerości z utworów Damiena Rice’a. Co warte podkreślenia Jarek Wist jest autorem większości tekstów i współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdują się na płycie, co jest kolejnym przejawem jego i artystycznej dojrzałości.
Singiel Jak mam zapomnieć promujący krążek jest świetną zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty. Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Braum – nominowany do nagrody Fryderyka 2015. Video zostało zrealizowane z użyciem nowoczesnych projektorów i animacji. W produkcji gościnnie wystąpiła piękna i utalentowana aktorka – Klaudia Halejcio.
zobacz teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=Je9GR9A5WJ0

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
"MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV ( czerwiec - wrzesień ) : relacje z koncertów, festiwali , promocje fonograficzne, wywiady, konkursy z nagrodami , dyskoteki "live" wydania list przebojów MTV24.TV
Tego lata będziemy w : SOPOT , KRYNICA-ZDRÓJ , MUSZYNA , OPOLE , ZGORZELEC , GDYNIA
Relacje z "Muzycznego Lata 2015" na antenie MTV24.TV
MIMOZA - wypoczynek przez cały rok ( www.ow-mimoza.pl ) partnerem akcji MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica