Propozycja muzyczna na "Muzyczną Zimę 2014" z Małopolskie.TV & ALEKSANDRUS "www.aleksandrus.pl

Propozycja muzyczna na  "Muzyczną Zimę  2014" z Małopolskie.TV   & ALEKSANDRUS "www.aleksandrus.pl
MUZYCZNA ZIMA 2014 z MAŁOPOLSKIE.TV & TEEKANNE
Pochodzący z Berlina wokalista, gitarzysta i kompozytor – Jim Kroft – prezentuje utwór Promises Made in Vain. Pochodzi on z wydanej w br. EPki i stanowi sumę przemyśleń oraz obserwacji Jima jak również jego fanów. To właśnie rozmowy z wielbicielami i przyjaciółmi skłoniły Krofta do napisania Promises Made in Vain.

Teledysk idealnie odzwierciedla szarość i mrok codziennego życia. Odcień rysunków, składających się na klip, technika ich wykonania i przesłanie nie pozostawia widzowi żadnych złudzeń. Codziennie słyszymy różne obietnice, ale niestety większość z nich pozostaje jedynie pustymi słowami. Jedynie w najbliższych możemy znaleźć oparcie i to właśnie oni stanowią światełko w tunelu mrocznej rzeczywistości.

http://www.youtube.com/watch?v=HmTkzJm_fvU

Na  "MUZYCZNĄ ZIMĘ  2014" MAŁOPOLSKIE.TV &  IMPERIUM  KOBIET   zapraszamy  widzów  już od 12.I.2014 do dnia 21.III.2014 , koncerty, dyskoteki, spotkania z gwiazdami sportu, muzyki , politykami , specjalne wydawnictwa fonograficzne , promocja regionów które warto odwiedzać przez cały rok . Relacje w telewizji Małopolskie.TV
"MUZYCZNA ZIMA 2014 w smakach herbat  firmy TEEKANNE , zimowe smaki na "ZIMĘ 2014"
Zapraszamy do wspólnej zaabwy i śledzenia  stron Małopolskie.tv .Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica