PROPOZYCJE DO LISTY TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV "LATO 2013" poleca: www.mimoza-muszyna.com.pl

PROPOZYCJE DO LISTY TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV  "LATO 2013" poleca: www.mimoza-muszyna.com.pl
Piotr Jurkowski z przebojem "Twoje oczy" na TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv
 Lato 2013 - przeboje na TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv, prezentuje muzyczne propozycje do kolejnych wydań list przebojów. Wakacyjne propozycje , glosujemy na swoich ulubionych artystów . W okresie "Lata 2013" notowania prezentujemy w środy i soboty w Małopolskie.TV
Głosy na swoich ulubionych artystów prosimy przesyłać na adres: top20hits@interia.pl  


Już 4 lipca.2013 roku , zapraszamy na I Festiwal Ostrości Kraków 2013. "Najostrzejszy" kulinarny Festiwal. Zapraszamy od 16.38!  do Krakowa na ul. Królowej Jadwigi 4 , " ZIELONO MI" (miejsce imprezy). Atrakcje, muzyka, ostre doznania. Zaprasza Małopolskie.TV.

"Zapraszamy wszystkich amatorów ostrego jedzenia na I Festiwal Ostrości Salwatorze.
Wszystkich odważnych zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie „Piekielny Salwator”. Dla najwytrwalszych czekają chwała oraz nagrody . 
Startujemy 4 lipca punktualnie o 16.38.

Aby wziąć udział w Konkursie Ostrości musisz mieć ukończone 18lat oraz uiścić opłatę wpisową wysokości 10zł. Zgłoszenia przyjmowane osobiście w Fuji Sushi Bar na ul. Królowej Jadwigi 16, Zielono Mi na ul. Królowej Jadwigi 4 oraz drogą mailową:fujikrakow@gmail.com 
Listę zamykamy 3 lipca w samo południe ( 12.00  )
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i piekielną atmosferę. Niech moc będzie z wami."
Na Festiwal zaprasza  MAŁOPOLSKIE.TV  "LATO 2013" z  FUJI SUSHI BAR .

MUZYCZNE PROPOZYCJE "LATO 2013" na  TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV  

  Twoje oczy - Piotr Jurkowski i Sam Wiesz Kto  
   Znak - Ewa Farna
   Sentymentalno - liryczna -  Enej
  Noc nie kończy dnia - Aspidistra feat; Maciek Pintcher 
  Na chwilę - Izabela Trojanowska 

 Prezentujemy  sylwetkę   Piotra  Jurkowskiego  ( Talent Lata 2013" ) 

Twoje oczy" nagranie kandydatka do przeboju wakacyjnej listy TOP 20 PL HITS Małopolskie.Tv. Dziś prezentujemy sylwetkę młodego,zdolnego, ambitnego artysty  Piotra Jurkowskiego.

 Piotr Jurkowski, to 24-letni utalentowany wokalista z Kluczborka, z wieloma sukcesami, które zostały docenione między innymi przez Edytę Górniak co zaowocowało zaproszeniem do programu Bitwa Na Głowy. Momentem zwrotnym w jego karierze było także zwycięstwo w Szansie na Sukces w odcinku z Urszulą. 


Dwukrotnie wyróżniony w eliminacjach do opolskich Debiutów, laureat ogólnopolskich konkursów wokalnych, współpracował z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz, Drupi, Kora, Enej, Kamil Bednarek.. 
Piotr związał się na stałe z opolską formacją Sam Wiesz Kto, z którą startował w eliminacjach do opolskich Debiutów w 2012 roku. Zostali docenieni m.in. przez Elżbietę Zapendowską, Annę Panas, Olafa Deriglasoff i udało im się wygrac. W czerwcu zeszłego roku wystąpili w koncercie SuperDebiuty na 49 KFPP w Opolu. Ich koncert został przyjęty bardzo pozytywnie zarówno przez publiczność zgromadzoną w opolskim amfiteatrze, jak i krytyków muzycznych.

Piotr Jurkowski i Sam Wiesz Kto, to formacja powstała w 2011 roku. Założona z inicjatywy basisty Bartosza Miruckiego i wokalisty Piotra Jurkowskiego. Ich wspólna przygoda rozpoczęła się w eliminacjach do opolskich Debiutów w 2011 roku, podczas których się poznali. Do wspólnego projektu zaprosili opolskich gitarzystów, Jacka Halabę oraz Bartłomieja Przygrodzkiego oraz oleskiego perkusistę; Mateusza Pilota, z którymi to w listopadzie rozpoczęli swoją muzyczną przygodę jako zespół Sam Wiesz Kto. Zespół tworzy swoje własne utwory, stanowiące niezwykle ciekawą i wybuchową mieszankę energii i muzyki przez duże M. Solidny warsztat muzyczny zdobywany na wyższych uczelniach muzycznych oraz rzadko spotykana świeżość cechuje materiał, który stał się pretekstem do nagrania wspólnie pierwszego nagrania demo zrealizowanego w HOME Studio w Kłobucku oraz przymiarki do debiutanckiej płyty. 

Poleca i opracował : M & A MEDIA  , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca :  "Ośrodek Wypoczynkowy "MIMOZA" - Muszyna , zaprasza na wypoczynek "LATO 2013' 
www.mimoza-muszyna.com.pl , www.mimoza.pl  

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica