RED LIPS z nowym przebojem na jesień 2014 "Szanta" na Top 20 PL Hits MTV24.tv / Małopolskie.tv

RED LIPS  z nowym przebojem na jesień 2014  "Szanta" na Top 20 PL Hits MTV24.tv / Małopolskie.tv
RED LIPS
W przepełnionym wspaniałą muzyką świecie, w którym wielu wybitnych wykonawców od lat okupuje listy przebojów, nie ma szans na sukcesy nowych artystów.

Jednak im się udało. Dwa miesiące po zdobyciu „Superjedynki” na KFPP w Opolu, podczas gali ESKA MUSIC AWARDS 2014, grupa RED LIPS otrzymała „Złotą Płytę”. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę i video koncertowe skierowane do swoich fanów!

- Nie osiągnęlibyśmy tego bez wsparcia wielu, wielu osób. Dlatego mimo, że nie planowaliśmy wydawać kolejnego singla, postanowiliśmy w odpowiedzi nagrać coś dedykowanego dla tych, którzy nam pomogli. Dla tych którzy byli z nami od początku, dla tych którzy przychodzą na nasze koncerty, słuchają naszej muzyki - mówi Ruda z RED LIPS.

- Piosenkę nazwaliśmy „Szanta” bo to jest tekst dla grupy przyjaciół, którzy podobnie jak żeglarze, aby przetrwać muszą się trzymać razem i tak jak nasz zespół aby osiągnąć cel musieli jednocześnie użyć siły wielu osób. Te nagrody nie są tylko nasze, to są nagrody dla wszystkich, którzy nam pomogli, angażowali się w zabawę na listach przebojów, udostępniali Red Lips na facebooku – dodaje LAZER, gitarzysta i kompozytor zespołu.


Wraz z publikacją klipu, na profilu zespołu ruszy również aplikacja konkursowa, w której każdego dnia będą do wygrania płyty i koszulki zespołu. Nagroda główną będzie kameralny koncert, który RED LIPS zagra dla trzech najlepszych uczestników konkursu, akcja potrwa do 30 września.

Nagranie poleca  : MTV24.tv / Małopolskie.tv    ,    Wydawca :  MY MUSIC 
Opracował : Music Media Press  dla  MTV24.tv / Małopolskie.tv
"MUZYCZNE LATO 2014"  ( czerwiec-wrzesień ) - koncerty- nowości fonograficzne - konkursy - nagrody  - listy przebojów  na antenie  MTV24.tv   poleca  wydawca płyt na Lato 2014  firma Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica