SHAUN BAKER z nowym przebojem na jesień 2014" " All I Ever" poleca :TOP 20 HITS MTV24.tv / Małopolskie.tv

SHAUN BAKER  z nowym przebojem na jesień 2014"  " All I Ever"   poleca :TOP 20 HITS  MTV24.tv / Małopolskie.tv
SHAUN BAKER na jesień 2014"
"Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv trwa do 21 września br , a my już prezentujemy gorącą propozycję na nadchodzące tygodnie i miesiące tegorocznej jesieni . Powraca SHAUN BAKER i jego muzyczna propozycja " All I Ever" nagrania bez wątpienia podbije listy przebojów i muzyczne parkiety w Europie .
Nagranie  jest  propozycją  muzyczną na  TOP 20 HITS  MTV24.tv  , swoje głosy możecie wysyłać na adres:
top20hitsmalopolskietv@gmail.com  , co tydzień najnowsze notowanie  przebojowej "20" hitów  widzów i uczestników firmowych muzycznych spotkań na terenie kraju.
Przypominamy  o  specjanym plebiscycie na nazwę  dla klubu muzycznego w miejscowości CICHE GÓRNE  ( woj. Małopolska ) . Zapowiada się najdłuższa impreza 'ANDRZEJKI 2014" z MTV24.tv .

"Muzyczne Lato 2014" w pełni , nasze imprezy , letnie wydania list przebojów , plebiscyty , wydawnictwa fonograficzne potrwa w MTV24.tv do 21 września . A wielkimi krokami nadchodzi otwarcie największego i najpopularniejszego miejsca rozrywki na Podhalu. Dokładnie 28 listopada (piątek ) wielkie otwarcie klubu muzycznego w Ciche ( woj. Małopolskie ) . Przez lata goscili największe gwiazdy muzyki dance i pop , najpopularniejszych dj , i gości specjalnych . Jesień 2014 roku po przerwie otworzy swoje drzwi klub muzyczny. Dokładnie 28 listopada MTV24.tv zaprasza na najdłuższe "Andrzejki 2014" które potrwają przez cały muzyczny weekend . Nie zabraknie gości muzycznych , płyt z nowościami muzyki od Music Media Press , konkursów ,nagród i degustacji . Jednak jako patron medialny ( MTV24.tv/Małopolskie.tv) mamy plebiscyt na nazwę dla klubu .
Czy Waszym zdaniem powinno się przywrucić starą nazwę temu kultowemu miejscu "CASANOVA CLUB" , czy ma pozostać pod ostatnio działającą "LEVEL ONE" .
Nazwa miejsca w rękach widzów naszej telewizji . Do dnia 30 września przesyłajcie swoje propozycje na maila : malopolskietv@interia.pl , za jaką nazwą jestescie? "CASANOVA CLUB" czy "LEVEL ONE"
Wiele muzycznych niespodzianek czeka na osoby które pomogą wybrać nazwę .
Nie zabraknie płyt KAMALIYA , QUEST , DANCE ATTACK , IZABELA TROJANOWSKA , przebojów z TOP 20 HITS , TOP 20 PL HITS MTV24.tv / Małopolskie.tv , relacje z imprez muzycznych znajdziecie u Nas .

 GWIAZDA  NA JESIEŃ  2014  poleca  MTV24.tv / MAŁOPOLSKIE.TV   - SHAUN BAKER

Po wielu miesiącach Shaun Baker powraca z nowym, gotowym do podbijania list przebojów singlem „All I Ever”. Piosenka z fantastycznym kobiecym wokalem na pewno będzie królować wśród pełnych parkietów, ponieważ zdecydowanie porwie wszystkich miłośników klubowych brzmień do tańca.


Shaun Baker rozpoczął swoją karierę w 1985r w małym, tradycyjnym klubie. Zaprezentował on jedyną w swoim rodzaju muzykę i przedstawił tym swoją ekstrawertyczną osobowość. Dziś jest uznawanym DJ’em znanym na całym świecie. Od 1997r produkuje z dużym sukcesem komercyjną muzykę w stylu dance, która zawsze znajduje się na wysokich miejscach list przebojów na całym świecie. Jest twórcą takich hitów jak „V.I.P.” czy „Hey Hi Hello”.

 Wydawca  nagrania : MY MUSI C  , Poleca  : MTV24.tv
Opracował    MUSIC MEDIA PRESS  dla telewizji  MTV24.tv / Małopolskie.tv
"Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec -wrzesień ) - wydawnictwa fonograficzne - konkursy z nagrodami - koncerty- letnie listy przebojów .


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica