Slums Attack. „ CNO2”

Slums Attack. " CNO2"
Już 15 września pojawi się najnowsza płyta legendy polskiego rapu Slums Attack. „ CNO2” to kontynuacja światopoglądów i obserwacji zaprezentowanych na „ Na Serio” i „ Reedukacja”

Na płycie „CNO2” usłyszymy 19 premierowych kawałków gdzie pojawią się goście z Polski, Europy ale i USA. Będą to tacy wykonawcy jak Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu. Nie zabraknie  również przedstawicieli nowojorskiej sceny- ONYX-a i Masta Ace.

Płytę już można zamawiać w specjalnym preorderze – Edycja specjalna gdzie preorder zawiera dwie płyty CD, na których znajdują się premierowe utwory plus drugie CD z instrumentalem.

Krążki promują takie klasyki jak „ZONA” z fragmentu Glacy (My Riot) „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „ Musisz Przetrwać” , „ Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem „The Bridge” z Masta Ace „Colabo” z ONYX i Tewu . Dodatkowym smaczkiem na płycie jest utwór „Samotność po zmroku” zamykający tryptyk  („ Pozwól mi żyć” oraz „Rehab”) opowieść o życiu w trzeźwości z gościnnym udziałem Kroolik Underwood który na potrzeby utworu nawiązał do klasycznych wersów z utworów zespołu „Dżem” („List do M”)

Za produkcje muzyczną odpowiedzialny jest DJ Decks autor wszystkich podkładów. Premiera płyty odbędzie się 15,09,12 nakładem firmy Fonografika która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.

Wielkie odliczanie do ukazania się nowego krążka można zobaczyć na stronie www.cno2.pl


Autor: Tomasz Studniarz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica