Stashka odkrycie 2012 roku poleca "Świat Muzyki" Malopolskie.tv

Stashka odkrycie  2012 roku poleca "Świat Muzyki" Malopolskie.tv
MUZYCZNE ODKRYCIE LATA 2012
Stashka, za tym intrygującym pseudonimem kryje się młoda i niezwykle utalentowana wokalistka Kasia Stasiak. Ta urodzona i wychowana pośród mazurskich jezior dziewczyna czaruje już od lat swoim naturalnym, pięknym głosem, wspierając największe tuzy polskiego show-biznesu. Stashka znana jest m.in. ze współpracy z Anią Wyszkoni, Mariką, Zakopower, Kasią Cerekwicką.

Teraz przyszedł naturalny czas na solową karierę Stashki. Płytę promuje singiel "Zegar". Utwór powstał właśnie podczas pobytu Stashki na mazurskiej wsi. I to się czuje. Naturalne brzmienie wzmocnione sekcją smyczkową, czysty głos Stashki i prosty, ale mocny tekst. Taką inspirację można zyskać tylko w miejscu pełnym powietrza i magii, a niewątpliwie takie są Mazury. Zatem nie liczmy czasu, słuchajmy Stashki i jej przebojowego singla "Zegar".

http://www.youtube.com/watch?v=WmbEtweswSE&feature=plcp

Takich referencji pozazdrości Kasi, z pewnością nie jedna osoba, stawiająca pierwsze kroki w solowej karierze. Z resztą przeczytajcie sami, kto ją chwali:

"Stashka zaraża entuzjazmem. Zawsze jest uśmiechnięta, ale też konkretna w tym, co chce osiągnąć. Wytrwale dążyła do wydania swojej autorskiej piosenki I sądzę, że nie zmarnuje swojej szansy."


Ania Wyszkoni


"Stashka to żywe srebro, radość w muzyce. Kiedy śpiewa, cała jest tą radością i to się udziela ludziom wokół. Szczere emocje w piosenkach a na scenie - pełen profesjonalizm i światowe umiejętności wokalne. Oto Stashka, z jaką miałam okazję grać koncerty. Niech o niej świat usłyszy!"


Marika


"Kasia "Stashka "Stasiak niezwykła wokalistka-profesjonalistka, którą charakteryzuje nie tylko hipnotyzująca barwa głosu ,ale przede wszystkim przepiękny uśmiech. Z Kasią współpracowałyśmy ponad rok, z takim "backgroudem" każda wokalistka poczułaby się pewnie na scenie. Na szczęście Stashka postanowiła działać na własną rękę, z czego osobiście bardzo się cieszę, bo szkoda byłoby zmarnować taki talent. O urodzie Kasi wspominać nie muszę na pierwszy rzut oka widać, że ta dziewczyna lubi błyszczeć. Mam nadzieję, że swoim śpiewem i osobowością wniesie trochę światła na nasz rynek muzyczny. Powodzenia Stashka!!!"


Kasia Cerekwicka


"Z Kasią współpracowałem już kilka razy. Oprócz tego że jest uroczą osobą, ma bardzo mocny i dobry głos. Oby więcej takich wokalistek na naszym rynku"


Sebastian Karpiel-Bułecka


Zatem nie traćmy czasu, słuchajmy Stashki i jej przebojowego singla "Zegar".

Opracował i poleca : M & A Media  , Współpraca : Mateusz Bilik  , &  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica