STASZEK GŁOWACZ , nowa płyta "live" DVD , 10 lecie telewizji MTV24.TV ( 23.10.2019 r )

STASZEK GŁOWACZ , nowa płyta "live" DVD , 10 lecie  telewizji  MTV24.TV  ( 23.10.2019 r )
23 października 2019 w Krakowie będziemy świętować muzycznie 10 lecie telewizji MTV24.TV. Z tej okazji zapraszamy na specjalny koncert STASZKA GŁOWACZA połączony z rejestracją materiału na płytę DVD.

Widzom MTV24.TV możemy już zdradzić, że nowy materiał Staszka opatrzony jest tytułem „JESTEM CZŁOWIEKIEM” (cover photo prezentujemy poniżej).

Znajdą się na nim zarówno dobrze znane utwory takie, jak „Wolę raczej być, niż mieć”, „Nie podskoczysz wyżej ch’a” czy „Różaniec małych pragnień” w zupełnie nowych aranżacjach, jak również premiery autorstwa Krzysztofa Maciejowskiego, Patrycjusza Gruszeckiego, Mieczysława Jureckiego, Zbigniewa Wodeckiego i Janusza Komana. Większość tekstów napisał sam Staszek, ale w repertuarze tym są także perełki popełnione przez znakomitego, nieżyjącego już, twórcę - Jacka Korczakowskiego, autora min. „Szeptem”.

Wszystkie te kompozycje będzie można usłyszeć w trakcie koncertu 23 października 2019 r. w krakowskim klubie SCENA 54 przy ul. Dolnych Młynów 10 rejestrowanym przez MTV24.TV na płytę DVD.

Sponsorzy i partnerzy tego wydarzenia przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Każdy otrzyma zestaw płyt z autografem Staszka , w tym najnowszy premierowy album świąteczny wydany z myślą o Świętach Bożego Narodzenia a kupując bilet, kupuje od razu nagrywany materiał, który zostanie wysłany do uczestników koncertu po wydaniu albumu. Będzie też słodko wspólnie z firmą SŁODKI WENTZL i lodowo dzięki jednej z najlepszych lodziarni LODOVE TUTKI ( Kraków ). A emocje muzyczne będzie studzić SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok .

Staszek spotyka się ze wszystkimi uczestnikami po koncercie, aby spędzić z nimi trochę czasu i zrobić wspólne zdjęcia.

Uwaga!!! Dostępnych tylko 80 biletów. Pierwsze 25 osób które kupią bilet na ten muzyczny wieczór znajdą się na na stronach książeczki nowego wydawnictwa DVD

Zapowiada się więc nie tylko uczta muzyczna, ale będzie i coś dla ciała. Niebawem więcej szczegółów. Nie zwlekajcie – ilość miejsc ograniczona!!!!

Bilety w cenie 100 zł można już rezerwować i zamawiać pod nr tel. 510 223 506 , w godzinach : 10.00 - 17.00. od poniedziałku do piątku.

Music Media Press Agencja Medialna
nr konta 25 1140 2004 0000 3102 7896 8857 mBank.

Autorem zdjęcia Staszka Głowacza jest Piotr Wolny - Fotografia i Film, a projektu graficznego Maciej Ziembla - Amadeusz Studio.

 Opracował :  MTV24.TV  ( 2019 )  MUZYCZNE LATO  TELEWIZJI  MTV24.TV
 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica