Teledysk polskiego Pitbulla – Hymn wakacji!

Teledysk polskiego Pitbulla – Hymn wakacji!
STARSZY "Hit lata 2012"
Czy ktoś z polskich raperów może zagrozić Pitbullowi i jego tanecznym hitom? Dziś możemy to sprawdzić oglądając premierowy wideoklip Starszego pt. "Dzisiaj żyję". Poleca "Strefa Muzyki" telewizji Malopolskie.tv. Za teledysk odpowiada agencja fametone, która wyprodukowała najpopularniejszy wideoklip tego roku – Jula "Za każdym razem" (ponad 11 mln wyświetleń!). ZOBACZ hymn tegorocznych wakacji: Starszy – "Dzisiaj żyję"

http://www.youtube.com/watch?v=DYCcqJ_Hs-Q

Teledysk powstał w lipcu w Lublinie – rodzinnym mieście Starszego. Zrealizowała go agencja fametone we współpracy z grupą filmową ViaSONO. Bohaterka teledysku spaceruje ulicami miasta i prezentuje utwór "Dzisiaj żyję" przechodniom. Zbiera ich opinie i obserwuje reakcje. Okazuje się, że utwór trafia do każdego – niezależnie od płci, rasy czy wieku. Dodajmy, że główną rolę w wideoklipie zagrała zmysłowa wokalistka – Karina Mirov.

Starszy to raper z 14-letnim stażem, który dopiero teraz wydaje swój oficjalny, debiutancki singiel. Do tej pory zdobywał swoich fanów bez wsparcia żadnej wytwórni. Utwory z jego udziałem w serwisie YouTube obejrzano ponad 7,5 miliona razy. Po wielu latach na scenie hiphopowej i wspólnych utworach z gwiazdami takimi jak: GrubSon, TaLLib i Sobota, raper postanowił wprowadzić świeże brzmienie na polską scenę muzyczną.

Od dwóch tygodni utwór "Dzisiaj żyję" gości w rozgłośniach radiowych w całej Polsce. Piosenka jest niespotykanym w Polsce połączeniem klubowego podkładu z wokalem doświadczonego rapera. W 2012 roku Starszy rozpoczął współpracę z kompozytorami z Melodiv Group, którzy są odpowiedzialni m.in. za oficjalny remix utworu Jula "Za każdym razem" oraz za większość muzyki na albumie TaLLib "Prosto z Serca". Członkowie grupy Melodiv zajęli się kompozycją, aranżacją oraz produkcją utworu. Realizacji nagrań dokonano w studio fametone w Lublinie. Mixem utworu zajęło się studio fametone or az znany polski producent Tabb.

Więcej informacji o artyście znajduje się tutaj:
http://Starszy.pl
http://youtube.com/StarszyTV
http://facebook.com/StarszyPL


Opracował : M & A Media , współpraca  Tomek Bruzda
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica