THE TOXIC atakuje na jesień 2012 poleca : malopolskie.tv & www.ofrasport.pl

THE TOXIC atakuje na jesień 2012 poleca : malopolskie.tv  & www.ofrasport.pl
The Toxic z przebojem na jesień 2012
Nowy singiel zespołu The Toxic "Czy chcesz" to opowieść o tym, jak ważna jest nadzieja i wiara, która buduje podwaliny emocjonalne. Utwór to poniekąd zachęta, by zapomnieć o tym co było, co uważamy za negatywne. Istotę stanowi wiara, która zainspiruje do lepszego jutra, która przyniesie wiele niespodzianek, a jednocześnie wyznaczy nam cel jak i chęć do działania. Całość przywołana jest do emocji która jest dla nas wszystkich ważna- a mianowicie miłość i uczucie bliskości drugiej osoby.

http://www.youtube.com/watch?v=VLnz1iK-rJc&feature=plcp

http://mymusicgroup.wrzuta.pl/film/4NgvJ2mIFcc/the_toxic_-_czy_chcesz

"Czy chcesz" to singiel zespołu The Toxic, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty nad którą prężnie trwają prace. Muzyka jaką tworzy zespół utrzymana jest w konwencji POP, czyli przyjazna dla odbiorców, a jednocześnie poruszająca głębokie jak i proste sprawy codzienne. Mimo iż sami twórcy bardziej są zżyci z klimatami alternatywnego i nowoczesnego grania, powstały utwory które w bardziej przejrzysty sposób oddają charakter ich twórczości. Kompozytorami są członkowie zespołu, a inspiracje czerpane są z klasyki dobrze każdemu znanej takiej jak U2, One Republic, Coldplay itp.
Członkowie zespołu to dobrze zgrana, a zarazem ograna niejednokrotnie na scenie muzycznej ekipa. To także przyjaciele, którzy współpracują ze sobą od lat i uczestniczą w życiu każdego z osobna.

Poleca: M & A Media , Wspólpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
OFRA SPORT wspiera  rubrykę "STREFA MUZYKI" & "OFRA SPORT TEAM " ( www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica