TOP 5 na WEEKEND 12-14.X.2012 prezentuje : www.ofrasport.pl & Malopolskie.tv

TOP 5 na WEEKEND 12-14.X.2012 prezentuje : www.ofrasport.pl & Malopolskie.tv
OFRA SPORT partnerem TOP 5
TOP 5 propozycji na weekend 12-14.X. Które polecają : klub muzyczny „Limonka”-Sucha Beskidzka , „Pomarańcza” ( sieć klubów muzycznych www.klubpomarancza.pl ) , „ADHD”-Nowy Targ ( www.klub-adhd.pl) przypominamy i zapraszamy do oddawania głosów na listy przebojów TOP 20 HITS & TOP 20 PL HITS Malopolskie.tv.

TOP 5 WEEKEND Z MALOPOLSKIE TV prezentuje : www.ofrasport.pl

1. Bad ( remix pitbull 2012 ) - Michael Jackson
2. Fire – Exation & Mr A
3. Tur Up The Radio – Madonna
4. Save me from Myslelf – Alchemist Project
5. Go back to your mama – Strereolizza

Zapraszamy do głosowania na listy przebojów , głosy wysyłać należy na adres: top20hits@interia.pl Wśród osób oddających głosy w okresie od 13.X do 19.X. 2012 rozlosujemy pięć zestawów od firmy OFRA SPORT ( koszulki t-shirt , wraz z napojem ISO-VIT ). Listę nagrodzonych opublikujemy w kolejnym wydaniu listy TOP 20 HITS.
OFRA SPORT zaprasza widzów Malopolskie.tv na nowe odcinki programów pt „ KWADRANS ZDROWIA”.Bohaterem pierwszych odcinków będzie zawodnik Ofra Team Sport Piotr Kubica ( www.piotrkubica.pl) który zaprezentuje i przedstawi cykl ćwiczeń nie tylko dla kulturystów pozwalających zadbać o kondycję i sylwetkę na jesienne i zimowe dni. Nie zabraknie też porad żywieniowych , przy stosowanych treningach jak i dla osób nie uprawiających zawodowo sportów siłowych. Piotr Kubica zaprezentuje najnowsze produkty proponowane przez fimę Ofra Sport , które mają certyfikat najwyższej jakości. Pierwsze odcinki "KWADRANS ZDROWIA" pojawią się od listopada tylko na antenie Malopolskie.tv. W każdy poniedziałek nowe premierowe odcinki programu. Startujemy od 5.XI. 2012 .
OFRA SPORT TEAM tylko na antenie MALOPOLSKIE.TV.

Opracował i poleca: M & A Media , Współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica