URSZULA "Królowa piosenki" - otworzy tegoroczny Sopot TOPtrendy Festiwal ( 30.V.)

URSZULA "Królowa piosenki" - otworzy tegoroczny Sopot TOPtrendy Festiwal  ( 30.V.)
Urszula"Kolowa piosenki" na TOP TRENDY
Urszula, której koncert „Piękna 30 - letnia” otworzy tegoroczny Sopot TOPtrendy Festiwal zdradziła nam jak będzie wyglądać na scenie:

„Z całą pewnością będzie to strój , który określam jako sportowa elegancja zatem nie będą to trampki i dżinsy. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie „Konika na biegunach” w szpilkach, które -owszem -prezentują się doskonale na przykład na modowym wybiegu przez minutę , ale ja będę na scenie przez kilkadziesiąt minut i raczej nie mam zamiaru się po niej przechadzać :)) Nasze koncerty są pełne ekspresji i nieskrępowanej energii i tę opcję zawsze wybiorę :)” – mówił wokalistka.

Urszula zagra koncert ze swoimi największymi przebojami, jak nam zdradziła nie zabraknie w nim piosenki, która jest dla niej wciąż najważniejsza:

„Najbardziej osobistą piosenką jest dla mnie „Rysa na szkle”. To wciąż niezmiennie najbliższą mojej duszy i ukazującą wielki wachlarz emocji muzycznych piosenka. Ważne jest też że jej tekst jest nadal aktualny”.

W koncercie Urszuli usłyszymy również jedną premierową piosenkę z jej najnowszej płyty "Wielki odlot 2 - Najlepsze 80-te" .
Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 koncert Urszuli - 30 maja o 20.00 w Polsacie.

Materiał prasowy i promocyjny : TV POLSAT / Biuro Prasowe Top Trendy 2014
Opracował : Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica