WYBIERAMY ZDJĘCIE NA OKŁADKĘ SINGLA HALINY BENEDYK "Mamy po 20 lat" ( remix)

WYBIERAMY ZDJĘCIE NA OKŁADKĘ SINGLA HALINY BENEDYK  "Mamy po 20 lat" ( remix)
1 HALINA BENEDYK i jej singiel "Mamy po 20 lat" w Malopolskie.tv
Zapraszamy widzów telewizji Malopolskie.tv do wybrania zdjęcia Haliny Benedyk na specjalny singiel z utworem "Mamy po 20 lat" wykonanym wspólnie z Łukaszem Mojeckim, a producentem i pomysłodawcą brzmienia jest Dan Van Beat. Prawdziwy przebój na jesień 2012 . Nagranie zremixował duet Alchemist Project. gratulujem
Prosimy widzów  o wytypowanie zdjęcia na okladkę specjanego singla  wystarczy tylko  wpisać  numer 1,2,3,4  na adres mailowy : top20hits@interia.pl   , do dnia 19 września. Premiera singla odbędzie się na spotkaniu w Krakowie z Haliną Benedyk ( 28.09. ) , oraz specjanym koncercie z okazji 25 tej listy przebojów TOP 20 HITS Malopolskie.tv ( 29.09.) Koncert w Suchej Beskidzkiej. Zaproszenia za tydzień w "Strefie Muzyki".
Spośród wszystkich nadesłanych propozycji  dotyczących wyboru zdjęcia na okladkę singla , rozlosujemy specjane zaproszenie na obiad z artystką  , na dzień  28 wrzesnia , ten uroczysty obiad   będzie polączony z premierą tego singla i spotkania z fanami  które odbędzie się w piątkowe popoludnie  (28.09.)  o godzinie 18.00  w salach pub-restauracji "NUTKA SMAKU" - Kraków.
Osoby które chcą spotkać się z Haliną Benedyk , porozmawiać , zadać pytanie i otrzymać płytę z autografem  proszone są o przeslanie zgloszenia na to spotkanie ktore też wysylamy na adres: top20hit@interia.pl  , zaproszenie zostanie przeslane mailem zwrotnym, które nalerzy wydrukować i przyjść do NUTKI SMAKU-Kraków.

Opracował : M & A Media
Współpraca :   "SAKO" ( www.sako.com.pl ) Producent odzieży Męskiej  - spodnie-garnitury-plaszcze-kurtki
                        Firma  "SAKO" ubiera prezentera muzycznego na koncerty i promocje plyty  Haliny Benedyk

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica