Xscape - Michael Jackson ( 13.V.2014 ) nowa płyta "króla" muzyki pop , poleca: Małopolskie.TV

Xscape - Michael Jackson ( 13.V.2014 ) nowa płyta "króla" muzyki pop , poleca: Małopolskie.TV
Michael Jackson

13 maja nakładem wytwórni Epic Records ukazuje się „Xscape”, album z nową muzyką uwielbianego na całym świecie Króla Popu – Michaela Jacksona!

Płyta CD zawierać będzie osiem utworów, które świat usłyszy po raz pierwszy! Fani będą mogli nabyć „Xscape” w specjalnej wersji Deluxe.

Producentem wykonawczym „Xscape” jest L.A. Reid, szef wytwórni Epic Records, a za brzmienie ośmiu utworów, jakie trafiły na krążek, odpowiedzialność wzięli tacy współcześni mistrzowie konsolety, jak: Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate i Jerome "JRoc" Harmon. Do archiwalnych ścieżek wokalnych Michaela Jacksona, zarejestrowanych na przestrzeni czterech dekad (1970-2001) dołożono podkłady muzyczne wpisujące się w estetykę XXI wieku.

"Wszystkie te utwory zachowują istotę procesu twórczego Michaela, podążającego z duchem czasu, poszukującego bezustannie nowych rozwiązań aranżacyjnych i tropiącego innowacyjne brzmienia" - podkreśla L.A. Reid i dodaje: "Współczesna muzyka oraz sztuka wyglądałaby i brzmiałaby zupełnie inaczej, gdyby nie rewolucyjny wkład Michaela Jacksona."

„Xscape” to długo wyczekiwana kolekcja nowej muzyki jednego z najbardziej uwielbianych, szanowanych i najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów. Jest to drugie pośmiertne wydawnictwo artysty. Ostatnia płyta zawierająca niepublikowane nagrania to pochodzący z 2010 r. album "Michael".

Premiera płyty : 13.V.2014 
Wydawca: Sony Music  / materiał reklamowy /
Poleca; Małopolskie.TV
Wspólpraca: Music Media Press - partner technologiczny Małopolskie.TV  na 51.K.F.P.P. OPOLE 2014

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica