YOUNG STARS PRZYŁĄCZA SIE DO AKCJI POLSKICH DIRECTIONERS ( 26.IV.2014 -Poznań- Arena) poleca: MAŁOPOLSKIE.TV

YOUNG STARS PRZYŁĄCZA SIE DO AKCJI POLSKICH DIRECTIONERS ( 26.IV.2014 -Poznań- Arena) poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
26.IV. 2014 Poznan - Arena ,poleca :Małopolskie.TV

YOUNG STARS PRZYŁĄCZA SIE DO AKCJI POLSKICH DIRECTIONERS poleca: MAŁOPOLSKIE.TV

26 kwietnia 2014 r. w Poznaniu podczas YOUNG STARS FESTIVAL odbędzie się OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW ONE DIRECTION. Na festiwalu wystąpi 18 młodych artystów, w tym gwiazdy i debiutanci, tacy jak: Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Jula, Saszan, South Blunt System. Jednak równie wielką atrakcją będzie OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW ONE DIRECTION! Działania z nim związane zaczynamy już dziś!


Weź udział w klipie #PolandLovesOneDirection!
Od lat obserwujemy zdumiewające akcje organizowane dla zespołu One Direction. W wyniku organizowanego Zlotu Fanów dostaliśmy wiele maili od Directioners, które udowodniły nam, ile dla nich znaczy zespół oraz jak ważna jest interakcja z zespołem. Zachęcono nas do pomocy w zorganizowaniu dużego przedsięwzięcia i tak oto zrodził się pomysł #PolandLovesOneDirection! Wystarczy tylko nagrać 2 krótkie filmy, przesłać je do nas a My skleimy klip, dzięki któremu stworzymy również mapę Directioners w Polsce i pokażemy wszystkim siłę polskich fanek!


Gdzie będzie można obejrzeć klip?
Zostanie wyświetlony na telebimach podczas ZLOTU FANÓW w trakcie YOUNG STARS FESTIVAL, opublikowany na kanale MyMusic na youtube.com oraz postaramy się, by trafił na Oficjalny Fanpage ONE DIRECTION!


Jak wziąć udział w klipie?

1. Nakręć 2 krótkie filmy:

a) W pierwszym filmie, w jednym zdaniu powiedz do kamery, dlaczego tak bardzo uwielbiasz zespół. Zaczynając słowami „I love/like ONE DIRECTION because…”. Pamiętaj, by być blisko aparatu, aby wszyscy wyraźnie słyszeli Twoje słowa i postaraj się, by nagrać swoją twarz. Nie zapomnij o uśmiechu!

b) W drugim filmie powinny się znajdować minimum 2 osoby, a im więcej osób tym lepiej. Chcemy pokazać siłę polskich DIRECTIONERS! Podczas filmiku, do refrenu piosenki "BEST SONG EVER", udajcie ,że śpiewacie słowa refrenu, tańczcie na całego a pod koniec pokażcie transparent z nazwą miejscowości, z której pochodzicie wraz napisem #...LovesOneDirection lub #...Loves1D. Dzięki temu stworzymy mapę polskich Directioners!

Przykład:
Jeśli pochodzisz z Krakowa napis będzie wyglądał tak: #KrakowLovesONEDIRECTION lub #KrakówLoves1D.

3. Film nakręćcie na zewnątrz, w miejscu, którym chcielibyście się pochwalić i pokazać zespołowi. Celem filmiku jest pokazanie nie tylko polskich fanów 1D, ale również miejscowości, z których pochodzą.

4. Zależy nam na dobrej jakości ostatecznego klipu, dlatego film nagraj aparatem cyfrowym (najlepiej lustrzanką), kamerą lub telefonem komórkowym wyższej klasy (tj. iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia lub NokiaLumia) i zapisz formacie mov lub mp4 (najlepsza rozdzielczość 1920x1080).

5. Filmy można przesyłać na dwa sposoby:

a) POCZTĄ na adres: MyMusic Group Sp.z o.o., ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań z dopiskiem „One Direction VIDEO”. Przesyłka powinna zawierać film na zabezpieczonej przed uszkodzeniem w trakcie przesyłki płycie CD lub DVD.

b) DROGĄ ELEKTRONICZNĄ przez aplikację sieciową WeTransfer (https://www.wetransfer.com) umożliwiającą darmowe przesłanie plików bez konieczności logowania, na adres: 1D@youngstars.pl z tytułem „One Direction VIDEO”.

6. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 2 filmy. Film nie może trwać dłużej niż piosenka. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 marca 2014 r. włącznie. Zapytania można składać za pomocą poczty elektronicznej na adres: 1D@youngstars.pl.


Przesłanie filmu jest równoznaczne z udostępnieniem MyMusic Group swojego wizerunku oraz wizerunku wszystkich osób występujących w filmie do celów związanych z akcją, to jest do publikacji filmu w sposób wskazany powyżej. Przesłanie filmu jest równoznaczne z udzieleniem MyMusic Group zgody na wykorzystanie filmu w sposób wskazany powyżej.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wybranych materiałów video.

Materiał prasowy : MY MUSIC

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica