Yummy Cake na jesień 2012 prezentuje MY MUSIC & OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)

Yummy Cake na jesień 2012 prezentuje MY MUSIC & OFRA SPORT (www.ofrasport.pl)
Propozycja na jesień 2012
Klip do Starlights jest tak samo jak muzyka zespołu o pysznej nazwie Yummy Cake, nieco psychodeliczny i eklektyczny w swojej zabawie światłem i kolorem. Samo patrzenie na kaskadę serwowanych obrazów nie pozwala oderwać się od ekranu, a w połączeniu z charyzmą wokalistki i glam-electro dźwiękami, mimowolnie wchłaniamy piosenkę nuta po nucie. Yummy Cake.

http://www.youtube.com/watch?v=S_qJWeZoLD0&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=1&feature=plcp

http://mymusicgroup.wrzuta.pl/film/9f3U3kEDTjq/yummy_cake_-_starlights

Yummy Cake działa w świecie niezależnej muzyki od przeszło 6 lat, zdążyli poczęstować swoją twórczością kluby zarówno w Polsce jak i za granicą. Z łatwością można ich rozpoznać po różowym pudlu, który jak mówi sam zespół: karmi się luksusem, przepychem, kocha diamenty i atłasowe poduszki. Czyli wszystko co lubi Yummy Cake.


Każdy ich występ to nowy performance, dobierają oryginalne kostiumy, stwarzają specyficzną atmosferę poprzez scenografię i przykuwają uwagę choreografią. Dźwięki syntezatorów płynące z głośników wprawiają w electro trans, bas ustala puls tego szaleństwa, a gitara mu wtóruje. To za sprawą Krzysztowa Grabania i Michała Krasonia. Wypełnieniem tej muzycznej uczty jest perskusja z Szymonem Weissem za sterami, a całość wieńczy specyficzny i unikatowy głos Patrycji Toczyńskiej.

Opracował : M & A Media  & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Wspólpraca : OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl ) , OFRA SPORT zaprasza widzów telewizji Malopolskie.tv na nowe sportowe programy które pojawią się od dnia 5 listopada  tylko na antenie malopolskie.tv . porgramy można oglądać  wchodząć na stronę www.malopolskie.tv  , premierowe odcinki w każdy poniedziałek już od  5 listopada .2012 roku.  W lsitopadzie gościem specjanym programów będzie zawdonik OFRA TEAM Piotr Kubica ( www.piotrkubica.pl   , www.ofrasport.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica