ZŁOTA JESIEŃ 2018 - DISCOLANDIA - MTV24.TV - PLANETAKOBIET -

ZŁOTA JESIEŃ   2018 - DISCOLANDIA  - MTV24.TV - PLANETAKOBIET  -
"Złota Nuta" ,"Złoty Laur" , to nagrody przyznane i wręczone w ramach akcji "Złota Jesień 2018". Najlepsi z najlepszych w muzyce , sporcie , mecenasi kultury i przyjaciele fundacji A.R.T. ( Przeciw Przemocy w Rodzinie ) . A wszystko to na specjalnych koncertach.

Gdzie będziemy ? , Złota Jesień , może być tylko w najpiękniejszym regionie Polski, jakim jest USTROŃ ( Woj. Ślaskie) . Gościnne progi otwiera GREGORY CLUB.

W trakcie piątkowych i sobotnich spotkań bawić będziemy się przy najpopularniejszych wykonawcach , dj-ach i producentach muzycznych.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy zespoły z nurtu krajowego dance : LA MARO , CAPRII ( debiut lata 2018) . Nie zabraknie "Złotej Nuty" i dziewczyn z zespołu MIRAMI. Wybierać będziemy "MISTERA LATA i GREGORY CLUB" wspólnie z czytelniczkami portalu PLANETA KOBIET . Jubileusze swoje świętować będą dj KRIST VAN D , redaktor muzyczny Bogdan Fabiański . Zagoszczą też klimaty wieczoru greckiego z Nikosem Rusketosem i zespołem Orfeusz.  W klubie  będą miały  płyty  dedykowane promocji  Fundacji  Przeciw Przemocy w Rodzinie.Wspólnie z portalem DISCOLANDIA , zabawimy się w rytmie tanecznych hitów disco polo i dance. Wybieramy zespół z którym chcecie spotkać się tej jesieni " na żywo" . Swoje propozycje wysyłamy na adres: fonomediagroup@interia.pl .

DISCOLANDIA / GREGORY CLUB - USTROŃ / MTV24.TV zapraszają na weekend w Ustroniu .
Dwie osoby które zagłosują z jakim artystą chcą się spotkać i wyślą swoją propozycję w terminie od 06.08 do 30.08. , będą brać w losowaniu główne nagrody ( weekend w Ustroniu , nocleg , udział w specjalnej loży VIP z artystą

Zapraszamy do wspólnej zabawy " ZŁOTA JESIEŃ 2018" - NAJPOPUALRNIEJSI .


Opracował : Fonomedia Group
Współpraca : DISCOLANDIA / DEE JAY MIX CLUB
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica