Izabela Trojanowska "Życia zawsze mało" album poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv/Malopolskie.tv

Izabela Trojanowska "Życia zawsze mało" album poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv/Malopolskie.tv
Album "Życia zawsze mało" Izabeli Trojanowskiej to kopalnia przebojów które sukcesywnie trafiają min. na Nasze listy przebojów MTV24.tv / Małopolskie.tv . Za sprawą fanów którzy nie zapominają oddawać głosy na "boską" IZĘ. W tym roku artystka świętuje swoje 35-lecie pracy artystycznej.
Z tej okazji został wydany specjalny album "Nareszcie czuję" który zawiera  nagrania Izabeli Trojanowskiej  które szturmem zdobyły min: TOP 20 PL HITS  MTV24.tv / Małopolskie.tv  ( wydawca  Music Media Press ) a album  rozprowadził  do mediów na terenie całego kraju  DEE JAY MIX CLUB , nie zapominając o najwiekszych klubach muzycznych i prezenterach . Artystka spotyka się z fanami koncertując samodzielnie  jak i zespołem Budka Suflera  , pracuje na planie kolejnych premierowych odcinków   popularnego serialu "Klan" ( TVP1) . A na grudzień  2014 roku Music Media Press w ramach jubileuszu 35-lercia pracy artystycznej  wspólnie z MTV24.tv  przygotowywane są specjalne koncerty na śląsku i Krakowie , wraz z kolejnym specjalnym "jubileuszowym" krążkiem dla fanów  i mediów .

Album "Życia zawsze mało" można nabyć za pośredncitwem  strony internetowej Izabeli Trojanowskiej , i  licznych koncertach na terenie całego kraju .
IZABELA TROJANOWSKA: „ŻYCIA ZAWSZE MAŁO” (Roxy Records ), który zawiera 11 premierowych piosenek utrzymanych w klimatach rock-pop i jest kontynuacją tego, co Trojanowska robiła kiedyś, ale przefiltrowany przez nowe czasy. Autorami piosenek są m.in.: Tomasz Bracichowicz (z zespołu „Mafia”), Marcin Nierubiec, Wojtek Byrski, Zdzisław Zioło czy Romuald Lipko z „Budki Suflera”, który skomponował na płytę dwie piękne piosenki. Teksty napisał Wojtek Byrski, jeden Tomasz Zeliszewski i jeden autorstwa Izy. Płyta „ŻYCIA ZAWSZE MAŁO” jest o miłości, bo jak wiadomo, na miłości wszystko zaczyna się i kończy. Są również utwory o otaczającym nas świecie i emocjach, które mamy w sobie. Dla fanów Trojanowskiej i wielbicieli eleganckiego rocka pozycja obowiązkowa! Płytę promuje piosenka i teledysk: „Nie od razu” oraz trasa koncertowa, w którą Izabela Trojanowska wyruszyła wspólnie z zespołem Mafia.

Na grudniowe  koncerty  35-lecia  pracy artystycznej  Izabeli  Trojanowskiej  ( śląsk , Kraków ) zapraszają :
-Music Media Press , MTV24.tv  / Malopolskie.tv  , Firma odzieżowa "Klicz" ( www.klicz.pl )

Płytę  "Życia zawsze mało"  poleca  MTV24.tv / Małopolskie.tv
Opracował : Music Media Press dla  MTV24.tv 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica