Krzysztof Krawczyk "Pół wieku czlowieku" płyta 50lecie pracy artystycznej poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv

Krzysztof Krawczyk "Pół wieku czlowieku"  płyta  50lecie pracy artystycznej poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv
Pół wieku czlowieku -Krzysztof Krawczyk poleca MTV24.tv
50 lecie pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka , wspaniale jubileuszowe koncerty , owacje dla "króla" polskiej piosenki i muzyczny prezent dla fanów. Nowa płyta, kolejne przeboje " Pół wieku człowieku" ( Warner Music Poland) Płytę poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv
Wśród osób które  oddają głosy na piosenkę "Pół wieku człowieku" Krzysztofa Krawczyka  która znajduje się  na liście TOP 20 PL HITS MTV24.tv/ Małopolskie.Tv rozlosujemy w tym tygodniu  najnowsze krążki artysty ufundowane przez wydawcę albumu Warner Music Poland  partnera  "Muzycznego Lata 2014" .


Najnowsza płyta Krzysztofa Krawczyka nagrana i wydana z okazji jubileuszu 50 lat jego drogi artystycznej.

„Ta płyta to prawdziwe podsumowanie 50-letniej działalności Krzysztofa Krawczyka w dziedzinie piosenki. Choć było to zadanie trudne, bo jak zawrzeć w 17 nagraniach echa swoich fascynacji muzycznych, które rodziły przez te 50 lat u artysty wielorakość stylistyczną. Krzysztof Krawczyk, który trafił do muzyki na fali rock and roll`owej fascynacji pokolenia znaczonej przez Elvisa Presley’a i The Beatles, nigdy nie zamykał swego śpiewania w jednym przedziale stylistycznym. Nie dał się zaszufladkować, nie pozwolił znudzić się słuchaczom – ta myśl przyświecała mu przez całą drogę artystyczną. I nie znudzić się samemu sobie. Choć publiczność zawsze była i jest ponad wszystko! Śpiewać dla publiczności to nie znaczy jednak pod publiczkę! To znaczyłoby w ostatecznym rachunku brak szacunku dla publiczności.

Śpiewał i śpiewa dalej: rock and rolla, folk, country, pop, disco i dance, swing, soul, jazz, funky, piosenki biesiadne, religijne, latino, włoskie, rosyjskie, greckie, fado, reggae, tango, muzykę clubową, rap, muzykę cygańską, bałkańską… Nic nie jest mu obce! Uwielbia łączyć elementy stylistyczne różnych rodzajów muzyki już nie tylko na jednej płycie, ale często w jednym utworze. Ulubionym jego słowem angielskim jest: crossover. To jest termin stosowany do muzyki wykraczającej poza ramy poszczególnych stylów. To jest przerzucanie pomostów między różnymi stylami muzyki.

Na to może pozwolić sobie artysta nie tylko wielkiej technicznej sprawności śpiewania, ale któremu ta muzyka gra w sercu i w duszy. A produkt finalny nosi tytuł: Krzysztof Krawczyk. 50 lat dla publiczności i z wierną sobie publicznością. To kilka pokoleń, dlatego widownia na koncertach jest wielopokoleniowa. bo Krawczyk zdobył sobie status, który udało się zdobyć niewielu śpiewakom: Singer Family – śpiewaka rodzinnego.

Dla Krawczyka niegroźne są już mody, które w historii muzyki rozrywkowej potrafiły stworzyć i zniszczyć nie jedną karierę. Jak powiedział Leonard Cohen: „Sukces to przetrwanie!” Na płycie „Pół wieku człowieku” Krzysztof Krawczyk opowiada piosenkami o swojej 50-letniej drodze artystycznej. Motto tej opowieści zawarte jest w refrenie piosenki tytułowej:

„Pół wieku człowieku,
to dużo i mało,
pół wieku człowieku,
czas jakby oszalał,
i pędzi przed siebie,
aż trudno mu w biegu,
dotrzymać jest kroku,
a do mety daleko…”

Tracklista:

1. Po pierwsze, po drugie, po trzecie
2. Pół wieku człowieku – feat. Ras Luta
3. Co mi tam czas
4. Na Wspólnej
5. Przemija czas gdzieś w nas
6. Czemu tylko wtedy
7. Sława tak często zniesławia
8. Pokusy (wspomnienia i marzenia)
9. Byli jak okręt pośród fal
10. Ewy przepis na miłość
11. Widziałem młode drzewo
12. Cały twój świat (na zdjęciu jej twarz)
13. Przyjdzie czas będzie rada
14. Kiedy miłość umiera
15. Gdy śpiewał Roy Orbison
16. Nie spieszcie się chłopcy do nieba
17. Pół wieku człowieku feat. Ras Luta – wersja radiowa

Materiał  prasowy  , wydawca  płyty  : WARNER MUSIC  POLAND
 Poleca : Music  Media Press  dla  telewizji  MTV24.tv  / Małopolskie.TV
"Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec - wrzesień  2014 )


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica