MARGARET "Add The Blonde" premiera 26.08.2014 poleca"Muzyczne Lato" 2014" MTV24.tv

MARGARET  "Add The Blonde" premiera 26.08.2014 poleca"Muzyczne Lato" 2014" MTV24.tv
MARGARET płytę poleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv
"Muzyczne Lato 2014" i gorący pełen tanecznych kompozycji album MARGARET , która zadbała o liczne grono swoich fanów wydając na końcówkę wakacji który zawiera letni przebój " Wasted" królujący na listach przebojów .
"Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv poleca album , który  jest nominowany w naszym plebiscycie "Najpopularniejsi Lata " , swoje glosy na  MARGARET wysyłajcie na adres: najpopularniejsi@gmail.com 
"Wasted" to  wakacyjny  przebój  , oddaj swój głos  na "Przebój Lata 2014" .
"Muzyczne Lato 2014 ( czerwiec -wrzesień ) , prezentuje  Music Media Press  dla  MTV24.tv   ,
współpraca :"KLICZ" ( www.klicz.pl ) .

 MARAGRET  na  "MUZYCZNE LATO 2014 "
Ma 23 lata, pochodzi z Ińska i śpiewa od zawsze. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie saksofonu. Dziś mieszka i studiuje w Warszawie. Szkoli głos, ma dużą swobodę sceniczną, wygląda fajnie zarówno na scenie jak i poza nią. Pożądają Jej reklamodawcy i organizatorzy wielkich gal! W ciągu zaledwie kilku miesięcy dokonała tego, o co polskie wokalistki walczą latami! Na swoim profilu na facebooku ma ponad 158 tysięcy fanów i 33 tysięcy followersów na Instagramie! Wkrótce wydaje swoją pierwszą płytę.

Charyzmatyczna Artystka wielokrotnie zaskakiwała swoimi pomysłami, których najlepszym przykładem jest Jej debiutancki singiel „Thank You Very Much”. Utwór szturmem podbił listy przebojów nie tylko w Polsce! Był notowany na 2. miejscu listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Teledysk, który wywołał sporo kontrowersji, został nakręcony w Los Angeles. Amerykański klimat luzu i otwartość ludzi zdecydowanie sprzyjały realizacji odważnego scenariusza. Utwór znalazł się na EP-ce „All I Need” wydanej w lipcu 2013 roku. Ten mini album jest tylko przedsmakiem nowego materiału.

Margaret została okrzyknięta Nadzieją Roku Glam Awards 2013, otrzymała nominację MTV w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, a klip do „Thank You Very Much” zdobył nagrodę Eska Music Awards w kategorii Najlepsze Video. Margaret otrzymała nominację do Róż Gali w kategorii Debiut za muzyczny podbój Europy, do nagród Wiktory w kategorii Gwiazda Piosenki oraz Kids’ Choice Awards w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Artystka otrzymała wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku (za „Thank You Very Much”) podczas festiwalu TOPtrendy 2014 za zajęcie 3. miejsca pod względem największej ilości sprzedanych singli w postaci cyfrowej w 2013 roku. Margaret wystąpiła podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie otrzymała Super Jedynkę w kategorii Super Artysta bez granic.

Nadchodząca płyta „Add The Blonde” wniesie nową jakość na nasz rodzimy rynek muzyczny! Margaret kontynuuje współpracę ze szwedzkimi producentami Joakimem Buddee i Martinem Erikssonem a także ze znanym angielskim producentem Antem Whitingiem.

„W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem - muzycznym. Tylko to się liczy” – mówi Margaret.

„Nie wiem czy znajduje się tyle przymiotników by opisać te 13 piosenek składających się na te płytę. Za tymi utworami kryją się przede wszystkim emocje, a o nich ciężko pisać krótko, ciężko definiować, ciężko określać. Nie wiem również czy to pop czy jakiś inny mieszaniec. Jedna rzecz jest pewna, ten pierwszy longplay jest spełnieniem moich marzeń. Jeżeli kogoś interesuje to jak marzę, to zapraszam do godzinnego spotkania ze mną przy tej płycie” – podsumowuje Margaret.

Pierwszym singlem zwiastującym album jest już wszystkim dobrze znany utwór „Wasted”.

Tracklista:

1. Wasted
2. Heartbeat
3. Broke But Happy
4. Too Little Of Love
5. As Good As You
6. Tell Me How Are Ya
7. Thank You Very Much
8. All I Need
9. L.O.L.
10. I Get Along
11. Click
12. Getaway
13. Dance For 2
14. Start A Fire

Wydawca płyty : Universal Music Poland
Płytę poleca " MUZYCZNE LATO 2014" MTV24.tv / Małopolskie.tv  
Opracował  :  Music  Media Press  dla  MTV24.tv 
"Muzyczne Lato 2104" z  LEVEL ONE- Ciche Górne - woj. Małopolska   ( Klub Muzyczny partner  MTV24.tv )Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica