FILM - Gosi Andrzejewicz wraz zestawami napojów energetycznych KOMODO dla widzów MTV24.TV

FILM - Gosi Andrzejewicz wraz zestawami napojów energetycznych KOMODO dla widzów MTV24.TV
KOMODO & GOSIA ANDRZEJEWICZ
Karnawał 2016 roku trwa w najlepsze, dwa zestawy płyta z autografem wraz zestawami napojów energetycznych Komodo wraz z zaproszeniem na specjalne spotkanie z Gosią Andrzejewicz. Zagłosuj i wygraj , spotkaj się z gwiazdą muzyki pop. Specjalne spotkanie z fanami , wywiady. Zagłosuj na karnawałowy przebój " I Found You " - Stylus Josh ft: Gosia Andrzejewicz.
Kliknij "LUBIĘ TO" , zagłosuj wysyłając swój głos do dnia 6.luty 2016 na maila : mmp@poczta.fm  , wpisując w temat  GOSIA ANDRZEJEWICZ , a w treści oddajemy głos  na piosenkę " I Found You" .
Jeśli to Gosia Andrzejewicz ma otrzymać naszą statuetkę "Przeboju Karnawału 2016" MTV24.TV i Planety Kobiet . to zagłosuj  i polub artykuł . Każde "Lubię To" to "1" dodatkowy głos na nagranie Gosi.             
Dodatkowo rozlosujemy 10 zaproszeń na spotkanie które odbędzie się salach Mercure Hotel Dosłońce Conference i Spa . Spotkanie to będzie specjalne w trakcie którego artystka będzie udzialała   specjalnych wywiadów dla : ATV . MTV24.TV , PLANETA KOBIET i  IMERIUM KOBIET.  Osoby  obecne na sptkaniu  będą  mogły stać się autorem pytania które zostanie zadane Gosi Andrzejewicz. Dla wszystkich  uczestników tego specjalengo muzycznego wieczoru będzie czekać poczęstunek  od firmy KOMODO i Cukierni Hotelu Mercure Hotel Dosłońce Conference & Spa . Nie zabraknie niespodzianek  i wspólnych tańców w rytmach     nagrań z list przebojów MTV24.TV
Zapraszamy do wspólnej zabawy  na  "MUZYCZNĄ ZIMĘ 2016 MTV24.TV"


Opracował : MTV24.TV
Współpraca :  KOMODO  ( www. komodo24.pl )
                      
Foto: Music Media Press
Mariusz Parada - barman       
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica