TOP 20 HITS not: 15 na dzień 21.07.2012 prezentuje :www.klubpomarancza.pl

TOP 20 HITS not: 15 na dzień 21.07.2012 prezentuje :www.klubpomarancza.pl
SHEIKH feat: Nicco Nr.1 na TOP20HITS
TOP 20 HITS to zestawienie najpopularniejszych nagrań minionego tygodnia wg widzów telewizji Malopolskie.tv , uczestników firmowych dyskotek i klubów min: www.klubpomarancza.pl i www.kingsizepub.pl , www.uniqueclub.pl , firmy : www.projektinfo.pl i firm fonograficznych min: 4 EVER MUSIC , MAGIC RECORDS, UNIVERSAL MUSIC POLSKA, SONY MUSIC , EMI MUSIC POLSKA, AMBER RECORDS ,SONIC , Propozycje do listy przebojów prosimy nadsyłać na adres : top20hits@interia.pl , Wśród glosujących na listę przebojów rozlosujemy wejściówki VIP na imprezy muzyczne do klubu KING SIZE ( Jordanów) oraz płyty SUMMER HITS LATO 2012 vol. 1 płyty na której znajdą się hity MacLaro & Nick Sinckler "Turn It Out" w remixie producneta "RALF" , Sheikh feat: Nicco w utworze "Hold Tight" też w nowej tanecznej wersji, perełką na płycie będzie zremixówana przez czołowych producentów gwiazda opery i operetki Grażyna Brodzińska w nagraniu "Besame Mucho" (rmx EQ z teamu SecretService75). Płyta premierę będzie miała 4 sierpnia 2012 roku. Współpraca PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl). Miło nam poinformować o podjęciu wspólpracy z siecią najlepszych klubów i dyskotek na terenie kraju firmowanych logo "POMARAŃCZA" ( www.klubpomarancza.pl ). Malopolskie.tv będzie śledziło i zapraszało sympatyków TOP 20 HITS na imprezy muzyczne,koncerty organizowane w tych klubach.
W dniu dzisiejszym nagrody w postaci najnowszych singli  "Loverboy' Gosi Andrzejewicz i Dr.Albana  otrzymują : Paweł Moroz , Barbara Gajda , Monika Wyroba , Czesław Matoga , Łukasz  Więcek , nagrody przeslemy pocztą.
Dzisiejsze notowanie  zanotowalo nowy wakacyjny numer jeden ktorym jest nagranie pochodzące z najlepiej sprzedającej się skladanki na rynku muzycznym "Lato 2012" ( My Music) "Hold Tight " w wykonaniu  porducenta Sheikh przy wokalnej współpracy tajemniczego Nicco wokalsity pochodzącego z Stanow Zjednoczonych. jedncoześnie informacja dla fanów oddających głosy na " Hold Tight", nagranie to jest w czołowce do nagrody w plebiscycie  "Najpolupalrniejsi Lata 2012" - Malopolskie.tv , głosy wysylajcie  na adres: top20hits.inetria.pl . Sheikh  ma szanse zdobyć statuetkę w kategorii "DJ i porducent lata 2012" .
Niezmiennie w czołówce znajdują się  wykonawcy NICK SINCKLER  mający dwa nagrania  " Feeling You" nagrane wspólnie z Wet Fingers i " Turn It Out " przy wspólpracy z MacLaro. Przebojowy  numer "Loverboy" Gosi Andrzejewicz już blisko trzy miesiące na  najwyższych pozycjach i tak zapewne będzię przez caly letni okres wakacji 2012r.

TOP 20 HITS  not: 15  , z dnia :  21.07.2012  prezentują Malopolskie.Tv &  www.klubpomarancza.pl

I     II    III
1.  5.   3.     Hold Tight - Sheikh feat : Nicco
2.  1.   9.     Feeling You - Wet Fingers & Nick Sinckler
3.  8.   4.     I Don't Mind - Krist Van D
4.  2.  15.    Girl Gone Wild - Madonna
5. 10.  2.     Carousel - Stereolizza
6.  6.  11.    Loverboy - Dr,Alban & Gosia Andrzejewicz
7.  12. 3.     Nie Odmawiam - Pectus  & Filip Moniuszko
8.  4.  11.    Turn It Out - MacLaro & Nick Sinckler
9.  3.  7.      Maked - Enrique Iglesias & Day
10. 7.  6.     Addicted To You - Shakira
11. 14.3.     365 - MacLaro & Dominic Gertz
12.  9. 8.     Titanium - David Guetta & Ska
13. 17.2.     To Co Mam - Bartek Wrona
14. 13.4.     Gettin Close ( RALF "Summer" mix ) - Niko M  & Miko W
15. 11. 9.    Endless Summer - Oceana
16. 18. 2.    I  Wanna Wine - Soul Key
17. N.  1.     La Bet Et La Belle ( RLS mix Edit) - Amanda Lear
18. N.  1.     My Maby - Pieter T
19. N.  1.     Spin Me - E-Bonita & Mr AB
20. N.  1.    No Mercy - Racoon

I - pozycja aktualnego nootwania , II-pozycja ubiegłego nootwania , III- ilość tygdni w zestawieniu  , N-nowość
Opracował : M & A Media , wspólpraca ; Tomek Bruzda   , porjekt info  ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica