TOP HITS PLANETA HITÓW LATO 2016 MTV24.TV & NUMER 1 RENT

TOP HITS PLANETA HITÓW LATO 2016  MTV24.TV  & NUMER 1 RENT
Wakacyjna "Planeta Hitów LATO 2016 MTV24.TV & NUMER 1 RENT , prezentują przeboje które na półmetku tegorocznych wakacji są najczęściej słuchane ,i gorąco przyjmowane na naszych wakacyjnych spotkaniach z widzami mtv24.tv. A już w piątek 5 sierpnia widzowie którzy chcą otrzymać naszą wakacyjną płytę TOP POP - Maciej Dreszer prezentuje zapraszamy na Deptak w Krynicy Zdrój i zlokalizowanie punku z najlepszymi lodami tegorocznego lata firmy "Florencja". kup lody i płyta gratis trafia w Państwa ręce . Polowanie na płyty w godzinach popołudniowych . Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy .

Zapraszamy do głosowania na  muzyczne hity lata 2016  MTv24.TV

 -  GAME OF LOVE  - LIAN ROSS feat: MODE ONE
 -   YOU & ME - KRIST VAN D
 -   HEAVEN - INNA
 -   LUNATIC - THOMAS ANDERS
 -  ONE MORE TIME - CRAIG DAVID

Muzyczne propozycje  na  LATO 2016  prezentuje  DEE JAY MIX CLUB  / MAGIC RECORDS

 Głosy na " PRZEBÓJ LATA 2016"  prosimy przesyłać  na adres ; mmp@interia.pl

  MTV24.TV  POLECA  i  ZAPRASZA :
 
  Gala MMA Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w Katowickim Spodku i będzie to największy event dedykowany sportom walki w tym roku. Zaplanowanych jest 13 walk w formule MMA i K1 w których wystąpią najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy m.in. najbardziej doświadczony zawodnik na południu Polski - Maciej Browarski, Mistrz Świata i Europy w K1 - Michał Królik czy legendarny Chorwat który walczył dla najlepszej federacji Świata - Goran Reljic. Całą galę na żywo będzie transmitowała telewizja NSport. Promocja odbędzie się na kanałach NSport oraz TVN i Fightklub a jednym z naszych głównych partnerów medialnych jest radio RMF MAXXX.
Na gali swoje 15-lecie obchodzić będzie Krist Van D a zaproszonych gości które potwierdziły już swoją obecność jest m.in. Krzysztof Kułak, Sylwia Gruchała czy Dariusz Michalczewski.

Gala Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w katowickim Spodku. Bilety do nabycia na www.kupbilet.pl, w salonach EMPIK, a także w salonikach STS

Opracował : Music Media Press & IK.TV dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica