Płyta na "LATO 2013" - "Duety" - LIBER ,poleca Małopolskie.TV , prezentuje : www.mimoza-muszyna.com.pl

Płyta na "LATO 2013" - "Duety" - LIBER ,poleca Małopolskie.TV , prezentuje : www.mimoza-muszyna.com.pl
"Duety"-LIBER , płyta na "Lato 2013" poleca :Małopolskie.TV
 "Duety" to bez wątpienia najpopularniejsza płyta na tegoroczne wakacje. Ciepłe piosenki, wspaniałe głosy i kompozycje. Liber udowadnia iż jest mistrzem muzyki i piosenki przy tym dodaje niesamowitego klimatu na każdej swojej piosence tej zaśpiewanej w duecie jak i solo. Płyta "Duety" idealnym krążkiem na "lato 2013".
Liber to polski raper i autor tekstów, jeden z założycieli nieistniejącej już grupy hip-hopowej Ascetoholix. W swojej karierze wydał 5 albumów i kilkanaście singli. Współpracował z gwiazdami polskiej muzyki m.in. Doniem, Gosią Andrzejewicz, Mezem. Napisał teksty na debiutanckie albumy Agnieszki Włodarczyk i Sylwii Grzeszczak. 
 
Duety to szósty album w dorobku artysty. Sama nazwa doskonale oddaje jego charakter. Na krążku usłyszymy m.in. Andrzeja Krzywego, wspomnianą wcześniej Sylwię Grzeszczak, Marcina Urbasia, Ewę Jach, Alicję Węgorzewską, Mateusza Mijała, Natalię Szroeder, zespół Video, a także wykonawcę nigeryjskiego pochodzenia De GoldFinger. Gościnny udział wzięła również drużyna, którą Liber kierował w programie Bitwa na głosy.
 
Zapowiedzią płyty Duety były single Winny z Mateuszem Mijałem i Wszystkiego na raz z Natalią Szroeder, które w krótkim czasie wdarły się na szczyty największych list przebojów. Album składa się z 15 żywiołowych kawałków, w tym także jeden utwór w języku angielskim. 

Materiał i wydawca : EMI Music Poland 
Poleca: MAŁOPOLSKIE.Tv  & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )
Współpraca : "LATO 2013" z MAŁOPOLSKIE.TV & Ośrodkiem Wypoczynkowym "MIMOZA"-Muszyna  ( www.mimoza-muszyna.com.pl  , www.dwmimoza.pl , www.mimoza-muszyna.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica