TOP 15 PL HITS MTV24.TV , Not: 421 / 422 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok.

TOP 15 PL HITS MTV24.TV , Not: 421 / 422 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok.
Artur Gotz
"Janusz i Grażyna" to kolejny numer 1 w naszym zestawieniu osiągniętym przez młodego ,zdolnego pełnego ekspresji wokalisty. ARTUR GOTZ , prezentuje też swoją nową płytę wydaną w sierpniu , która jest wersją DELUXE " Mężczyzna prawie Idealny ". na tym dobrze znanym krążku znajdziemy dwie nowe propozycje Artura.

Jedną z nich jest właśnie przebojowy "Janusz i Grażyna" . Dziś dla naszych widzów SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok , partner TOP 15 PL HITS MTV24.TV ufundował pięć egzemplarzy tego przebojowego krążka. Płyty zostaną rozlosowane przy kolejnym zestawieniu , wśród osób oddających głos na Artur Gotz " Janusz i Grażyna"

Głosy do kolejnych wydań TOP 15 PL HITS wysyłamy na adres:
malopolskietv@interia.pl
Jednocześnie zachęcamy do wysyłania głosów drogą SMS , na numer : 510 - 223 - 506 ( opłata standardowa wg operatora ORANGE ).
W treści SMS wpisujemy tytuł , wykonawcę i osobę oddającą głos.

Budka Suflera wraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat Powrót do korzeni! Grupa wystąpi w największych halach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie oraz w Katowicach. Budka Suflera bilety na koncerty już w sprzedaży.

Budka Suflera koncerty 2019 poleca MTV24.TV

Kraków - 29.09, TAURON Arena Kraków
Warszawa - 2.10, COS Torwar
Poznań - 5.10, Arena Poznań
Gdańsk - 11.10, ERGO ARENA
Wrocław - 13.10, Hala Stulecia
Katowice - 25.10, Spodek
Lublin - 1.12, Hala Globus

Siedem miast i najlepsze sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45. lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To wiele nagród, mnóstwo hitów na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa koncertowa, która zapowiada powrót zespołu to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.

Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy Zespół zaczynał swoją muzyczną karierę. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”. Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.
Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, między innymi Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko (Piotr Kominek - support), Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.
Polecamy trasę której nie zapomni żaden fan dobrych przebojów , wspaniałych kompozycji i wykonania na najwyższym poziomie.

  TOP 15 PL HITS MTV24.TV , Not: 421 / 422 , z dnia: 25.09. / 28.09.2019 rok.

   1. JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
   2. GDYBY JUTRA NIE BYŁO - BUDKA SUFLERA  ( 29.09. "LIVE" KRAKÓW "ARENA" )
   3. PIĄTUNIO - LIBER I INOROS
   4. WOLĘ RACZEJ BYĆ , NIŻ MIEĆ - STASZEK GŁOWACZ
   5.  RAKIETY - SYLWIA GRZESZCZAK
   6. NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
   7.  DAWAJ W DŁUGĄ - KAYAH
   8. KSIĘŻYC NAD JURATĄ - ANNA WYSZKONI
   9. PIOSENA KSIĘŻYCOWA 2019 - ANITA LIPNICKA
 10. HEY WY - KORTEZ
 11  WAKACJE 99 = PATRYK KUMÓR & MICHAŁ SZCZYGIEŁ
 12. PROSTO W SERCE - DE MONO
 13. WOLĘ CIEBIE WOLNOŚĆ - DON & RL 9  & ENEY
 14.  KRÓL - GROMEE & EDYTA GÓRNIAK
 15.  JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI  ( NOWOŚĆ ) poleca MTV24.TV / DEE JAY MIC CLUB /

 Opracował ; MTV24.TV ( 2019 )  Współpraca : SPRING ENERGY DRINK  - energia przez cały rok .
 DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica