TOP 15 PL HITS MTV24.TV Not. 469/470 , z dnia.25.03./28.03.2020

TOP 15 PL HITS MTV24.TV Not. 469/470 , z dnia.25.03./28.03.2020
Na muzyczne spotkanie z listą przebojów TOP 15 PL HITS zapraszają telewizja MTV24.TV i EFL www.easyfitlook.pl   List powstaje przy współpracy z DEE JAY MIX CLUB (muzyczne nowości ) i www.comfortrent.com.pl

Głosy do kolejnych notowań listy MTV24.TV & EFL. FM TOP 15 PL przesyłajcie drogą sms-ową , na numer : 510 - 223 - 506 (opłata tradycyjna wg cennika operatora ORANGE). W treści sms-a wpisujemy tytuł i wykonawcę utworu, na który głosujemy wraz z imieniem osoby głosującej i miejscowością, z której go wysyłamy.

BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!

Zaczynamy skromnie bez strzelających korków od szampana i truskawek, ale może i na to, jak na wszystko w życiu, przyjdzie czas.
Nowe wydawnictwo fonograficzne BNB RECORDS, które powołujemy do życia już od teraz, to „brat bliźniak” MTV24.TV i wynik naszej współpracy z artystami, których muzyka i teksty uświadomiły nam, że warto o nich dbać, a przede wszystkim wydawać ich ponadczasową twórczość. Nasza stajnia z założenia nie będzie wielka, ale bardzo wyselekcjonowana. Będziemy wydawali tylko rzeczy, naszym zdaniem, najlepsze i najwartościowsze. Przewidujemy wydawanie kilku tytułów rocznie, ale tylko takich, których nie powstydziłyby się największe muzyczne wytwórnie. W naszym katalogu wydawniczym mamy już kilka takich pozycji, choć nasza oficjalna strona jest dopiero w fazie realizacji. Kilka razy w roku będziemy Wam dawać do rąk piękną muzykę opatrzoną piękną szatą graficzną, o co zadba znakomita, w pełni profesjonalna ekipa.
Naszym pierwszym dzieckiem, które przychodzi na świat już w kwietniu (singiel) a 12 czerwca br. cały solowy album MIETKA JURECKIEGO (wieloletniego basisty BUDKI SUFLERA). „ZANIM CZAS ODJEDZIE” (taki tytuł będzie nosić album) to 12 kompozycji Mietka Jureckiego z tekstami STASZKA GŁOWACZA nagranych i wyprodukowanych w MJ Studio w Lublinie przez samego wykonawcę a zmiksowanych i zmasterowanych przez VOYTKA KOCHANKA w VoyStudio we Wrocławiu. Co znajdzie się na płycie? Oczywiście, same przeboje. Od singlowego „ZANIM CZAS ODJEDZIE” poprzez rockowych, nawiązujących do wczesnej BUDKI SUFLERA - „RYCERZY ŚWIATŁA”, hitowy „MOTYW Z TITANICA” aż do „SŁONECZNEGO POPOŁUDNIA”, Jednym zdaniem: muzyczna uczta dla uszu i duszy każdego miłośnika dobrej muzy.
Przy współpracy z MTV24.TV powstał klip do tytułowego utworu, który niebawem będzie miał ogólnopolską premierę. Wypatrujcie jej najpierw na naszym kanale.
Z dumą prezentujemy Wam cover photo naszego pierwszego wydawnictwa: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE, do którego zdjęcia wykonał MAREK MIZERA, a szatą graficzną zajął się sam MACIEJ ZIEMBLA wespół ze STASZKIEM GŁOWACZEM.
Jesteśmy otwarci na współpracę, więc pod adresem mailowym: bnbrecords@poczt.fm lub malopolskietv@interia.pl czekamy na zgłoszenia ciekawych artystów, którzy chcieliby z nami pracować.

TOP 15 PL HITS MTV24.TV Not. 469/470 , z dnia.25.03./28.03.2020
  1. RAMIĘ W RAMIĘ - KAYAH & VIKI GABOR
  2. RUCHOMY CEL 2020 - STASZEK GŁOWACZ
  3. SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI
  4. DZIEŃ W KTÓRYM BĘDZIESZ WOLNY - NO BROTHERS
  5. SAFARI - RED LIPS
  6. DO GÓRY NOGAMI - ANNA WYSZKONI
  7. MY WAY - EDYTA GÓRNIAK
  8. OSTATNI RAZ - ENEJ 
  9. WOOWNIK Z MIŁOŚCI - BARTAS SZYMONIAK 
 10.ŻYĆ NIE UMIERAĆ - AJAGORE
 11.WRÓĆ - MARCIN SÓJKA
 12.ZABIEZ MNIE W SWÓJ PIĘKNY ŚWIAT - PAWEŁ LISEK 
 13.LIS - DAWID PODSIADŁO
 14.Z OGNIA Z WODY - FUTURE FOLK ( NOWOŚĆ ) poleca DEE JAY MIX CLUB  & MTV24.TV
 15.TAKICH JAK MY NIE ZNA ŚWIAT - PIOTR CUGOWSKI ( NOWOŚĆ ) poleca DEE JAY MIX CLUB

Opracował ; MTV24.TV (2020 ) współpraca DEE JAY MIX CLUB , www.comfortrent.com.pl , www.easyfitlook.pl  , BNB RECORDS
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica