TOP 15 PL HITS , Not: 437 / 438 , z dnia: 27.11. / 30.11.2019 r DAWID PODSIADŁO Nr .1

TOP 15 PL HITS , Not: 437 / 438 , z dnia: 27.11. / 30.11.2019 r  DAWID PODSIADŁO Nr .1
"Najnowszy klip" w wykonaniu Dawida Podsiadło zawitał na szczycie listy przebojów telewizji MTV24.TV. A świąteczny numer Staszka Głowacza i Bartasa Szymoniaka "Lawina Miłości" pnie się do góry zdobywając grono zwolenników utworów na Boże Narodzenie.

Głosy wysyłamy drogą SMS na numer : 510 223 506 ( opłata wg cennika standardowego sieci Orange ) bez dodatkowych opłat. Wysyłamy 10 SMS jednego numeru w ciągu 24h , wpisujemy tytuł i wykonawcę , imię nadawcy i jakiej miejscowości wysyłamy głosy.

45 lat na muzycznej scenie MIETEK JURECKI , 10 lat telewizji MTv24.TV 5 lat naszego plebiscytowego partnera Easy_Fit Looker Restaurant wraz z energią przez cały rok z SPRING ENERGY DRINK, zapraszamy do udziału w plebiscycie TOP 10 MIETKA JURECKIEGO.

Mietek Jurecki o nowym 3 płytowym albumie :

"W trakcie swojej 45-letniej kariery skomponowałem olbrzymią liczbę piosenek. Podczas wybierania utworów które chciałem z okazji mojego jubileuszu ponownie nagrać i umieścić w tej pozycji wydawniczej, zmuszony zostałem do zrobienia wstępnej selekcji, podczas której z bólem odrzuciłem dużo pięknych piosenek. W końcu ograniczyłem ich liczbę do 70-ciu i wówczas zaczęły się problemy. Nie byłem w stanie zrezygnować z żadnej z nich. W końcu musiałem skonstruować klucz, według którego ostatecznie wybrałem właściwe moim zdaniem piosenki. Postanowiłem dać "drugie życie" utworom które z różnych powodów przepadły w mediach. Wziąłem też pod uwagę piosenki, które z powodu różnych uwarunkowań zostały moim zdaniem źle zagrane, zaśpiewane, nagrane i zaaranżowane zarówno przeze mnie jak i przez innych wykonawców.
Ponieważ przypomniało mi się hasło z lat 60-tych ubiegłego wieku "Tysiąc szkół na Tysiąclecie", więc w ten sposób z okazji 45-lecia swojej pracy artystycznej możecie Państwo usłyszeć 45 moich piosenek z tekstami wybitnych polskich autorów. Natomiast ze względu na fakt, iż za dwa lata (jeżeli dożyję) osiągnę wiek emerytalny i wówczas nie będę nagrywał kolejnego "podsumowującego" CD, lecz płyty z kolejnymi nowymi utworami, więc postanowiłem w formie bonusu dołączyć do tej kolekcji jeszcze dwie piosenki. Życzę miłego odbioru!" - Mietek Jurecki

Każdy widz MTv24.TV może ułożyć swój top Mietka Jureckiego . Wysyłamy do dnia 15.grudnia tytuły swoich ulubionych nagrać z tej bogatej kariery .

Wybrane tytuły wysyłamy tylko na : malopolskietv@.interia.pl , w temacie wpisujemy MIETEK JURECKI - PLEBISCYT , w treści TRZY tytuły piosenek , wraz z imieniem i miejscowością z której głosujecie.

Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy 5 najnowszych płyt artysty "BOŻA KRÓWKA" , zestawy napojów SPRING ENEGY DRINK , wraz z specjalnymi tygodniowymi dietami od www.easyfitlook.pl - zdrowo jemy przez cały rok.

TOP 15 PL HITS , Not: 437 / 438 , z dnia: 27.11. / 30.11.2019 r  DAWID PODSIADŁO Nr .1

   1. NAJNOWSZY KLIP - DAWID PODSIADŁO
   2. SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI
   3. DAJ MI ŻYĆ - PIOTR CUGOWSKI
   4. TYLKO Z TOBĄ - PLAC ZABAW
   5. SAGAPAO , KOCHAM , PRAGNĘ - NIKOS RUSKETOS & ORFEUSZ
   6. OŁÓW - MUNIEK STASZCZYK
   7. JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
   8. ŻMIJOWISKO - PAWEŁ DOMAGAŁA
   9.  LAWINA MIŁOŚCI - STASZEK GŁOWACZ & BARTAS SZYMONIAK  
 10. DOBRANOC ZIEMIO - ZDZISŁAWA SOŚNICKA
 11. GDYBY JUTRA NE BYŁO - BUDKA SUFLERA
 12.  JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI
 13.  DOM - CLEO
 14.  NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
 15.  SKOS - IZABELA TROJANOWSKA 

Opracował : MTV24.TV  ( 2019 )   Współpraca  DEE JAY MIX CLUB ( muzyczne nowości  )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica