TOP 20 PL HITS not: 30 z dnia: 23.02.2013 r Malopolskie.TV

TOP 20 PL HITS not: 30 z dnia: 23.02.2013 r Malopolskie.TV
Rafał Brzozowski nr. 1 TOP 20 PL HITS Malopolskie.TV


TOP 20 PL HITS Malopolskie.Tv

Dzisiejsze notowanie listy przebojów TOP 20 PL Hits , ma już numer „30” , lista powstaje na podstawie głosów nadsyłanych przez widzów Malopolskie.tv , przesyłanych na adres: top20hits@interia.pl , TOP 20 PL HITS powstaje przy współpracy z firmami fonograficznymi : DEE JAY MIX CLUB , MY MUSIC, SONY MUSIC , SONIC RECORDS, 4 EVER MUSIC, MAGIC RECORDS , UNIVERSAL MUSIC POLSKA , EMI MUSIC POLAND,TM MEDIA MUSIC, oraz uczestników imprez muzycznych w klubach muzycznych : Sieć klubów „POMARANCZA” www.klubpomarancza.pl , Klub muzyczny „ADHD” - Nowy Targ www.klub-adhd.pl , „CASANOVA CLUB” - Ciche www.casanovaclub.pl i Music Club „CHERRY”- Wiśniowa woj. Małopolskie.A już 6.kwietnia zapraszmay na specjane koncerty i muzyczne spotkania z gwiazdą piosenki RAFAŁEM BRZOZOWSKIM , który wystąpi w ten sobotni wieczór w klubach muzycznych 'CHERRY”- Wiśniowa i klubie „Casanova Club” - Ciche. Relacja z spotkania i koncertów Rafała Brzozowskiego na antenie Malopolskie.TV , Tygodniku Podhalańskim. Zapraszmay do wspólnej zabawy. Dzień wczesniej 5.kwietnia ( piątek) artysta spotka się z fanami i zaśpiewa swoje przeboje „Katrina' , „Tak blisko” , „Na dobre i złe masz mnie” i inne przeboje jak i muzyczne premiery na specjanej imprezie muzycznej która odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „MIMOZA” ( www.mimoza-musyzna.com.pl ) . Zapraszamy na weekend z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM i Malopolskie.TV.
Zapraszamy widzów , do udziału w pierwszym Dj”s Festival telewizji Malopolskie.Tv, który w tym roku organizować będzie po raz pierwszy. Takie zmagania muzyczne planujemy dwa razy w roku (odsłona wiosenna i jesienna), liczymy na wspólną muzyczną zabawę,
Dział muzyczny telewizji Malopolskie.tv , zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Już w kwietniu pragniemy zaprosić dj i producentów do udziału w pierwszym „Dj's Festival Malopolskie.TV 2013” . Impreza będzie miała charakter dwu dniowego maratonu . Dzień pierwszy należał będzie do prezentacji konkursowiczów ( dj którzy nadeślą swoje propozycje i chęć w wystartowaniu w konkursie , oceniać prezentację „setów „ konkursowych będą min. członkowie zespołu Alchemist Project ( już 10 lat na klubowej scenie muzycznej) , oraz osoby ze świata muzycznego i przedstawiciel telewizji Malopolskie.Tv. Dzień drugi imprezy należeć będzie do zaproszonych gwiazd wieczoru i występ wspomnianego Alchemist Project . Wśród uczestników przyznane zostaną nagrody i upominki, ten najlepszy który zdobędzie uznanie festiwalowej publiczności i jurry otrzyma puchar muzyczny Malopolskie.Tv , kontrakt promocyjny z firmą TM Media Music . Wszyscy którzy pragną wystąpić w części konkursowe i czują się na siłach proszeni o przesłanie na adres : malopolskietv@interia.pl , swojego zgłoszenia zawierającego ( biografię artysty, link do setów, lub tęż swoich własnych produkcji , 2 zdjęcia, kontakt zwrotny telefoniczny ) termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 marca 2013 roku. O szczegółach imprezy będziemy informowali na łamach Malopolskie.TV. Termin odbycia się festivalu przewidziany jest na ostatni weekend kwietnia 2013 roku.

Współpraca:  Klub Muzyczny "CHERRY" - Wiśniowa ( woj. Małopolskie )
                                                " ADHD " - Nowy Targ  ( woj. Małopolskie )
                                                "CASANOVA CLUB" - Ciche  ( woj. Małopolskie)


TOP 20 PL HITS not: 30 z dnia: 23.02.2013

I II III
1. 1. 14. Katrina – Rafał Brzozowski & Liber ( Hit Malopolskie.tv )
2. 4. 7. Wszystkiego naraz – Liber & Natalia Szroeder
3. 5. 4. Jedno słowo wszystko zmienia – Kora
4. 6. 17. Ona tańczy dla mnie- Weekend ( Hit Malopolskie.Tv rekord na Top 20 PL )
5. 2. 10. Zostań chwilo – Monika Kuszyńska
6. 3. 9. Za każdą chwilę z tobą – Weekend ( Hit Malopolskie.Tv )
7. 7. 10. Głupia miłość – Verba & Malit
8. 10. 5. (Zabiłeś te miłość ) nie ma nas – Patty
9. 12. 7. Nie lubimy robić – Donatan,Borixon,Kajman
10. 15. 4. Chciałabym – Natalia Lesz
11. 9. 5. Oczy miasta – Loka
12. 8. 4. Miłości kwiat nieśmiały – Wilki
13. 13. 6. Mówisz mi, że przepraszasz – Aleksandra
14. 18. 2. Ikar – Kasia Kowalska
15. 11. 7. Trzy sny o tym samym – Myslovitz
16. 17. 6. Rollercoarster – Mrozu
17. 20. 2. Bezkrólewie – Damian Ukeje
18. 19. 2. Żyj tak jak lubisz – Jerzy Rybiński
19. N. 1. Już drogę znasz – Grażyna Łobaszewska ( NOWOŚĆ)
20. N. 1. Makareny nowy ruch – Two Boys ( NOWOŚĆ )
Poleca i opracował : M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

I-pozycja aktualnego notowania , II- pozycja ubiegłego notowania , III- ilość tygodni w zestawieniu , N – Nowość w zestawieniu.


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica