TOP 20 PL HITS not: 31 z dnia: 03.03.2013 Malopolskie.TV polecają: www.casanovaclub.pl & www.mimoza-muszyna.com.pl

TOP 20 PL HITS not: 31 z dnia: 03.03.2013 Malopolskie.TV polecają: www.casanovaclub.pl & www.mimoza-muszyna.com.pl
LIBER nr. 1 TOP 20 PL HITS Malopolskie.Tv


TOP 20 PL HITS Malopolskie.Tv

Dzisiejsze notowanie listy przebojów TOP 20 PL Hits , ma już numer „31” , lista powstaje na podstawie głosów nadsyłanych przez widzów Malopolskie.tv , przesyłanych na adres: top20hits@interia.pl , TOP 20 PL HITS powstaje przy współpracy z firmami fonograficznymi : DEE JAY MIX CLUB , MY MUSIC, SONY MUSIC , SONIC RECORDS, 4 EVER MUSIC, MAGIC RECORDS , UNIVERSAL MUSIC POLSKA , EMI MUSIC POLAND,TM MEDIA MUSIC, oraz uczestników imprez muzycznych w klubach muzycznych : Sieć klubów „POMARANCZA” www.klubpomarancza.pl , Klub muzyczny „ADHD” - Nowy Targ www.klub-adhd.pl , „CASANOVA CLUB” - Ciche www.casanovaclub.pl i Music Club „CHERRY”- Wiśniowa woj. Małopolskie.A już 6.kwietnia zapraszmay na specjane koncerty i muzyczne spotkania z gwiazdą piosenki RAFAŁEM BRZOZOWSKIM , który wystąpi w ten sobotni wieczór w klubach muzycznych 'CHERRY”- Wiśniowa i klubie „Casanova Club” - Ciche. Relacja z spotkania i koncertów Rafała Brzozowskiego na antenie Malopolskie.TV , Tygodniku Podhalańskim. Zapraszmay do wspólnej zabawy. Dzień wczesniej 5.kwietnia ( piątek) artysta spotka się z fanami i zaśpiewa swoje przeboje „Katrina' , „Tak blisko” , „Na dobre i złe masz mnie” i inne przeboje jak i muzyczne premiery na specjanej imprezie muzycznej która odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „MIMOZA” ( www.mimoza-musyzna.com.pl ) . Zapraszamy na weekend z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM i Malopolskie.TV.
Zapraszamy widzów , do udziału w pierwszym Dj”s Festival telewizji Malopolskie.Tv, który w tym roku organizować będzie po raz pierwszy. Takie zmagania muzyczne planujemy dwa razy w roku (odsłona wiosenna i jesienna), liczymy na wspólną muzyczną zabawę,
Dział muzyczny telewizji Malopolskie.tv , zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Już w kwietniu pragniemy zaprosić dj i producentów do udziału w pierwszym „Dj's Festival Malopolskie.TV 2013” . Impreza będzie miała charakter dwu dniowego maratonu . Dzień pierwszy należał będzie do prezentacji konkursowiczów ( dj którzy nadeślą swoje propozycje i chęć w wystartowaniu w konkursie , oceniać prezentację „setów „ konkursowych będą min. członkowie zespołu Alchemist Project ( już 10 lat na klubowej scenie muzycznej) , oraz osoby ze świata muzycznego i przedstawiciel telewizji Malopolskie.Tv. Dzień drugi imprezy należeć będzie do zaproszonych gwiazd wieczoru i występ wspomnianego Alchemist Project . Wśród uczestników przyznane zostaną nagrody i upominki, ten najlepszy który zdobędzie uznanie festiwalowej publiczności i jurry otrzyma puchar muzyczny Malopolskie.Tv , kontrakt promocyjny z firmą TM Media Music . Wszyscy którzy pragną wystąpić w części konkursowe i czują się na siłach proszeni o przesłanie na adres : malopolskietv@interia.pl , swojego zgłoszenia zawierającego ( biografię artysty, link do setów, lub tęż swoich własnych produkcji , 2 zdjęcia, kontakt zwrotny telefoniczny ) termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 marca 2013 roku. O szczegółach imprezy będziemy informowali na łamach Malopolskie.TV. Termin odbycia się festivalu przewidziany jest na ostatni weekend kwietnia 2013 roku.

Współpraca:  Klub Muzyczny "CHERRY" - Wiśniowa ( woj. Małopolskie )
                                                " ADHD " - Nowy Targ  ( woj. Małopolskie )
                                                "CASANOVA CLUB" - Ciche  ( woj. Małopolskie)


TOP 20 PL HITS not: 31 z dnia: 03.03.2013

I II III
1. 2. 8. Wszystkiego naraz – Liber & Natalia Szroeder
2. 3. 5. Jedno słowo wszystko zmienia – Kora
3. 1. 15. Katrina – Rafał Brzozwski & Liber
4. N. 1. Moje miasto nigdy nie śpi – Weekend ( NOWOŚĆ )
5. 7. 11. Głupia miłość – Verba & Malit
6. 5. 11. Zostań chwilo – Monika Kuszyńska
7. 11. 6. Oczy miasta – Loka
8. 4. 18 Ona tańczy dla mnie – Weekend ( rekord pobytu na liście )
9. 14. 3. Ikar – Kasia Kowalska
10. 10. 5. Chciałabym – Natalia Lesz
11. 9. 8. Nie lubimy robić – Donatan, Borixon, Kajman
12. 15. 8. Trzy sny o tym samym – Myslovitz
13. 17. 3. Bezkólewie – Damian Ukeje
14. 12. 5. Miłości kwiat nieśmiały – Wilki
15. 9. 2. Już drogę znasz – Grażyna łobaszewska
16. 18. 3. Żyj tak jak lubisz – Jerzy Rybiński
17. 16. 7. Rollercoarster – Mrozu
18. N. 1. Tak wiele – Mateusz Ziółko ( NOWOŚĆ )
19. N. 1. Sama w ogniu – Arek Malinowski ( NOWOŚĆ )
20. N. 1. Ile razy mam przepraszać – Bartosz Jagielski
Poleca i opracował : M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

I-pozycja aktualnego notowania , II- pozycja ubiegłego notowania , III- ilość tygodni w zestawieniu , N – Nowość w zestawieniu.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica