Uzdrowisko Szczawica i Izabela Trojanowska dla widzów MTV24.TV na "Muzyczną Zimę 2015"

Uzdrowisko Szczawica  i Izabela Trojanowska  dla widzów MTV24.TV  na "Muzyczną Zimę 2015"
Izabela Trojaniowska w MTV24.TV
Tegoroczna akcja "Muzyczna Zima MTV24.TV"odbywająca się pod hasłem "Bezpieczny bo widoczny" przynosi muzyczne upominki , w postaci specjalnych promocyjnych albumów Izabeli Trojanowskiej która obchodzi swój jubileusz 35lecia pracy artystycznej. Telewizja MTV24.TV już w ubiegłym roku zaczęła świętować z wielką artystką. A firma Music Media Press wydała aktualnie już drugi promocyjny krążek tej popularnej aktorki i wokalistki ,album skierowany do mediów , fanów i dj i klubów muzycznych ( Dee Jay Mix Club , rozgłośni radiowych. Album "Gdy coś chcę' powstał dzieki uprzejmości Izy Trojanowskiej i firmy Roxy Music , która wspólnie z Music Media Press i media patronami świętuje jubileusz.
Wśród osób które  zaglosują w dniach  04.02.2015 - 10.02.2015  na najnowsze nagranie  znajdujące się na tym krążku , zostanie rozlosowane  10 płyt "Gdy coś chcę" - Izabela Trojanowska ( Music Media Press i Uzdrowisko Szczawnica ) .
Wystarczy kliknąć "LUBIĘ TO" pod naszym materiałem  i wysłać maila oddać głos na piosenkę :

 "SŁODKICH SNÓW"- IZABELA TROJANOWSKA

i czekać na losowanie osób do któych uśmiechnie się szczęście i otrzyma album który nie jest w wolnej sprzedaży . Artystka obiecała iż będzie w wolnej chwili promowała plytę w Uzdrowisku Szczawnica i Krynicy-Zdrój. Nie zabraknie realziacji specjalnego programu dla MTV24.TV i ITV , wraz zrelacją z wypoczynku artystki . spotkania z fanami.

Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ i UZDROWISKO SZCZAWNICA zapraszają widzów MTV24.TV na wypoczynek przez cały rok

Opracował  : MTV24.TV
Współpraca : MUSIC MEDIA PRESS
 Foto: Music Media Press

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica