10.09 - 47 lat temu Elvis nagrał "Guitar Man" poleca : MTV24.tv / Małopolskie.tv

10.09 - 47 lat temu Elvis nagrał "Guitar Man"  poleca : MTV24.tv / Małopolskie.tv
Elvis Presley w MTV24.tv
Nasze TOP GOLD , prezentuje i przypomina najważniejsze daty ze świata muzyki pop , dance, rock . Jednocześnie polecamy kolejne wydania wielkich niezapomnianych przebojów listy TOP 15 HITS GOLD MTV 24.tv / Małopolska.tv , listy która odwiedzi UZDROWISKO SZCZAWNICA i tam rozgrzewać będzie wszystkich miłośników hitów wiecznie młodych i modnych na "Muzycznej Zimie 2015". Z telewizjami  ITV  i MTV24.tv .

 A 10 września dokładnie 47 lat temu powstał jeden z największych hitów Króla Rock'N'Rolla!

Przebój "Guitar Man" w oryginale napisał i nagrał Jerry Reed. Jego wersja z 1967 r. - dotarła jednak zaledwie do 53. miejsca listy przebojów country. Niedługo po premierze singla Reeda, swoją wersję "Guitar Man" wydał popularny już wówczas Elvis Presley. I tu sukces okazał się murowany! Singiel w wykonaniu Króla trafił na 1. miejsce listy U.S. Billboard Hot Country Singles oraz na 1. miejsce Canadian RPM Country Tracks. W USA był to jedenasty numer jeden country w karierze Presleya.

Polecamy   i zapraszmay do głosowania   na kolejne wydania  lsity przebojów  na adres: top15gotlteekannehits@gmail.com  , premeirowe wydania list przebojów  w każdą  sobotę w  MTV24.

Opracował  i poleca  : MTV24.tv  / Małopolskie.tv
Współpraca  : Music Media Press  dla  MTV24.tv  
Materiał  dzięki uprzejmości : Radia ZET Gold


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica