17.II.2014 premiera płyty analogowa "LIVE" - PERFECT - poleca TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV

17.II.2014 premiera płyty analogowa  "LIVE" - PERFECT - poleca TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV
Perfect "LIVE" poleca: TOP GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.TV
Krok milowy w muzyce, niepowtarzalna atmosfera, koncertowe wykonania kultowych przebojów Grzegorza Markowskiego i zespołu PERFECT. Płyta zostanie wydana w wersji analogowej "czarnej" płyty , wydawca Polskie Nagrania. Płyta która przeniesie słuchaczy w świat wielkich rockowych klimatów lat 80-tych.
Płytę poleca "TOP GOLD TEEKANNE  HITS  MAŁOPOLSKIE.TV   i  "MUZYCZNA ZIMA 2014" .Premiera na rynku muzycznym już 17.02. 2014 roku.


„Perfect Live” jest – po „Białej Płycie” zespołu Perfect, wydanej w 1982 roku przez Polskie Nagrania – drugim albumem z serii reedycji płyt gramofonowych z nagraniami muzyki stworzonej przez Redakcję Nagrań Muzyki Rozrywkowej Polskiego Radia. Każdy album cyklu składa się z płyty CD (zawierającej po raz pierwszy cyfrowy zapis dźwięku) z longplaya (współcześnie opracowanego oryginału płyty) oraz singla (również winylowego) zawierającego utwory bonusowe, których na oryginalnej płycie nie opublikowano. Savitor był pierwszą w PRL prywatną wytwórnią płyt gramofonowych. Wykorzystywała ona również nagrania zrealizowane przez Polskie Radio, które w tamtych czasach nie posiadało w swoich strukturach Agencji Muzycznej, a swoje nagrania muzyczne publikowało wyłącznie w audycjach na antenie swojej i telewizji.

W 1982 roku Savitor wydał longplay zatytułowany „Perfect Live”, w oprawie graficznej Edwarda Lutczyna, z nagraniami koncertu w warszawskim klubie studenckim Stodoła, który odbył się w czasie stanu wojennego. Album okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, ale w tamtych czasach wznowienia się nie doczekał, bo firma upadła. Przekazujemy w Państwa ręce album „Perfect LIVE”, którego reedycję opracowano w Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

 Wydawca : POLSKIE  RADIO 
 Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv ) , MAŁOPOLSKIE RADIO ( www.malopolskieradio.pl )
Współpraca :  TEEKANNE - producent  smaków herbat  na zimowe muzyczne wieczory 2014 roku


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica